Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet még nála esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AidenPearce kérdése:

Lehet még nála esélyem?

Figyelt kérdés
3 hete szakítottak velem olyan okból, hogy szarul érzi magát és egyedül szeretne lenni. A csavar a dologban az, hogy előző héten 3x is találkoztunk, ő mondta hogy találkozzunk, jól is éreztük magunkat, minden alkalommal egyszer egyszer megfogta a kezem és a végén mindig nagyon nagy ölelést adott. Szombaton a végén mondtam neki, hogy többet nem szeretnék vele beszélni mert ez fáj nekem, de az is fáj nekem hogy 4 napja nem beszéltem vele. Nagyon egy visszahúzódó lány, egyedül csak tényleg én foglalkoztam vele és ezt mondta is nekem. Mondta is, hogy szeret meg hogy hiányzom neki de nem szeretne most kapcsolatot senkivel, 2 évig voltunk együtt. Apám azt mondja, hogy szerinte vissza akarja majd magát könyörögni ahogy egy két barátom is mondja. Ti mit gondoltok erről? Szeretnék vele lenni...

2023. júl. 12. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs valami lelki betegsége? Mert a depresszió sajnos válthat ki ilyen dolgokat.
2023. júl. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1. es válaszoló, simán lehet mert amúgy vannak barátai csak telibe szarják őt kb
2023. júl. 12. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 Akkor lehet depresszió az oka. Ha viszont nem fordul segítséghez, akkor nem hinném, hogy változna a véleménye erről.
2023. júl. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha valahogy összeszedi magát vagy újra egyben lesz, akkor lehet.
2023. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!