Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha eddig nem sikerült egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig nem sikerült egy kapcsolatot sem kialakítanom, van egyáltalán esélye, hogy a jövőben sikerülni fog?

Figyelt kérdés
Lehet korai aggódnom így 17 évesen, csak hát félek nincs is olyan lány, aki ilyen fiúval összejönne. Mellékesen nem vagyok egy túl bátor ember, de mindig is próbáltam feszegetni határaim, sajna sikertelenül.

2023. júl. 14. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Még csak most fog kezdődni az élet. Nem vagy lemaradva semmivel.
2023. júl. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, fiatal vagy még.:)
2023. júl. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van olyan lány, aki tetszik próbálj meg barátkozni vele
2023. júl. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

17 évesen a legtöbbeknek még nincs/nem volt kapcsolata

Ezt hogy érted? "nincs is olyan lány, aki ilyen fiúval összejönne"

2023. júl. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 Hát nem az a típus vagyok, akiért a lányok megszoktak őrülni.
2023. júl. 17. 16:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted milyen fiúkért "őrülnek meg"?
2023. júl. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát akár osztályomat is elnézve azt látom, hogy a "tipikus" rossz fiúk, akikért mennek. Akik nem is igazán szeretik, szinte tárgyként kezeli a lányokat (ez már mondjuk a szélsőség), nem is terveznek igazából, "tart ameddig tart". Én ezt látom és hallom is ismerősöktől, ezért ebből tudok kiindulni, aztán nem tudom ez mennyire az átlag.
2023. júl. 17. 18:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Míg élünk, remélünk.
2023. júl. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

17 évesen teljesen normális, hogy tart, ameddig tart.

Az a fontos, hogy legyen szerelem; tartalmas, egymás tiszteletén alapuló, értelmes, építő, egymást segítő kapcsolat legyen.


Sok beszélgetés, barátság, gyendgédség, kedvesség. Megtalálni a közös érdeklődési kört, életfelfogást, közös véleményt fontos dolgokról.


Minden bizonnyal nem ő lesz a feleséged, de gyönyörű élményt jelenthet ebben a fejlődési szakaszban.


A lányokról ne legyenek előítéleteid. Őknis védekezésképpen vagánykodnak, de legbelül normális kapcsolatra vágynak.


Érett fiú ne szégyelljen érettnek mutatkozni.


Viszont ne a nagyszájú haverjaid legyenek a minta, akik előadják, hogy minden lányt megfektetnek. Mese, egymás előtt akarnak hencegni.


A normális fiú, ha önmagát adja, hosszú távon nyerőbb a lányoknál, mint aki összevissza idétlenkedik.

2023. júl. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!