Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele?

Figyelt kérdés

A barátommal kb 4 hónapja vagyunk együtt és én szeretem őt, ő meg engem méginkább, de kezdem úgy érezni, hogy a szikra nincs meg köztünk...

Keveset beszél az érzéseiről, én meg úgy érzem minden szavammal megbántom, ha valami olyant mondok el neki, amin szeretném ha változtatna.

Suliban szintén keveset beszélünk, és ha beszélünk is általában általános témákról...

4hónap alatt a fejrepusziig, a kézfogásig és az ölelésig jutottunk el, ami nekem kicsit lassú tempó.

Szerintetek mit tegyek?



ápr. 30. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Nincs értelme ennek az egésznek ahogy a kapcsolatotoknak sem.
ápr. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
50 éves tapasztalat van mögöttem. Több 100x találkoztam már ilyennel ilyenkor a legjobb az ha megkérdezed tőle hogy elég-e az a 10cm, ha igen akkor nyert ügy ha nem akkor sz...ás
ápr. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha már egy ideje nem érzed a szikrát, akkor nem hinném hogy lenne értelme folytatni.

Ezt leginkább vele kéne megbeszélned, mi csak tanácsokat tudunk adni.

Egyébként hány évesek vagytok és mit értesz az általános témák alatt?

20F

ápr. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

2es: milyen 10cm?

3as: Pls suli, tanulnivalók, osztálykirándulás... Amugy kilencedikesek vagyunk, és én vagyok a lány.

ápr. 30. 13:49
 5/11 A kérdező kommentje:
*pl
ápr. 30. 13:49
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
"amin szeretném ha változtatna." - Miken kéne változtatnia?
ápr. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Beszéljetek
ápr. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kértem 14kor, de azota nem válaszolt...
ápr. 30. 15:54
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogyha ennyire slampos témákról beszéltek minden egyes nap, és méghozzá úgy, hogy keveset is beszéltek.. megértelek miért érzed azt, hogy nincs meg a szikra. Szerintem ő ezt már nem akarja folytatni, hiába érzed azt, hogy szeret, csak fél elmondani neked, hogy már nem akarja.

Ezt vagy megkell beszélned vele vagy pedig szakítanod, mert ez nem vezet sehová.. ha így folytatódik, akkor kifog készíteni ez az egész, mert te már többet akarnál. De egyébként is, egy kapcsolathoz 2 ember kell, itt pedig csak te vagy az aki ezt komolyan akarja.


Egyébként azóta volt már elérhető? Vagy már válaszolt? Ha van valami elfoglaltsága, akkor is írhatna hogy miért nem tud írni. De ha meg nincs ilyen, akkor pedig ignorál téged jelezve ezzel azt ,hogy nem akarja ezt tovább folytatni.


3as voltam

ápr. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ink azt mondom hogy beszélj vele, aztán ha sikerül akkor jó, ha úgy érzed hogy félvállról veszi a ezt beszélgetést akkor sztem már nincs értelme, mert lehet hogy őt már nem érdekli az egész és csak arra vár hogy te lépj. De mond el neki ezeket a dolgokat amiket kirírtál és a reakciójából tudni fogod hogy mi a teendő
ápr. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!