Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok erről ?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről ?

Figyelt kérdés
A barátnőm már nálam lakik 2honpj mert aszt mongya jobb velem mit hónapon de furcsa módon amikor veszekedűnk mindig aszt mongya megy haza fojton és amikor veszekedűnk a telefont buja mintha mániákusüsok hallgasa a zenét feleség mintha ott se lennék el veszem hogy megbeszéljük ő nem beszélget hanem a telefonért nekkem támad belém mar fojton kezemre vág rendesen űt és én már megúsztam rá vágtam 2 pofost és kicsit de ő neki egyből rám vártál stb.. de ő telefonért űt már támad én meg beszélni akarok vele hogy oldjuk meg ő nem fojton csak a telefon meg a zene meg megy haza mert eddig csinálták a szobáját meg de mar kész van félig és a bátyája elköltözőt akki fojton barmoskodot velle és azota fojton egy szavakat mond megy haza de furcsa csak azóta amióta félig jó a szoba és a bátya kőltőzőt onnan
2023. júl. 17. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy beszélsz, ahogy írsz, érthető hogy inkább zenét hallgat..
2023. júl. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én tényleg nem szoktam helyesírás miatt kötekedni, mivel a tartalmon nem változtat, de basszus nem értem mit akarsz mondani :D 3x kellett elolvasnom hogy rájöjjek magyarul beszélsz :D
2023. júl. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
64%
Velem is hassónlo van e. Anyam telefonnozik miköben hozálya beszellek. Majd miko szóvvá teszem meg űt és szid mint a kutyát.
2023. júl. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzem, a kérdezőnek enyhe brazilos beütése van külsőre. Meg a helyesírásból, vagyis annak hiányából kiindulva, feltételezem, a nyolc általános is 5 elsőből és 3 másodikból állt
2023. júl. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Az első 3 sort olvastam el és fogalmam sincs milyen nyelven íródott. 😑Jò trágya az oktatás tényleg.
2023. júl. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#5

Mordori nyelven íródott, de én meg nem szólalok rajta

2023. júl. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!