Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Voltam randin és nem éreztem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltam randin és nem éreztem hogy nagyon bele szerettem volna?? Lenne valami amit nem tudom hogy el kéne e mondanom neki??

Figyelt kérdés

Ma voltam randizni egy sráccal akivel kb 4 napja beszélünk. Nagyon jó fej vicces nem éppen külsőre az esetem viszont a személyisége tetszik. Viszont amikor vége lett a randinak hiába jól éreztem magam az volt az első dolog amit anyukámnak mondtam hogy valami baj van velem. Aranyos és semmi bajt nem találtam a sracban de mégse lettem az a hude szeremes. Nem tudom hogy ha újra találkoznánk javulna e a helyzet. Viszont van egy dolog amit nem tudom hogy most közöljek e neki, jelentkeztem egyetemre és eléggé messze van és tudom hogy ha fel vesznek akkor én nem akarok táv kapcsolatot meg semmi ilyesmit. Ezt most mondjam neki vagy várjam meg míg ki derül hogy fel vettek e egyáltalán vagy sem????

Nem akarom hitegetni és szerintem joga lenne tudnia, nem tudom mi legyen. Ez volt az első randin is, még soha nem voltam senkivel.


Előre is köszönöm a megértő és rendes válaszokat, segítséget:)



2023. júl. 21. 02:26
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem bántásból, de ilyen helyesírással hogy tudtál egyáltalán leérettségizni? Egyetem? Hát...


Ami a srácot illeti, egyáltalán nem törvényszerű, hogy 5 perc után bele kell szeretni valakibe. 1 tali után még nem kellene teljesen leírni.

2023. júl. 21. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 hungarikum_202 ***** válasza:
85%

#1

Főleg, hogy csak 4 napja beszélgettek a "randi" előtt.

2023. júl. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
1# nem magyar tanárnak fog menni, ne aggódj ;)
2023. júl. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem hagyd a srácot és mondd neki őszintén, hogy nem tudod viszonozni az érzést, de megköszönöd hogy megismerhetted
2023. júl. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
4 nap elég kevés idő, a szerelem ritkán alakul ki ilyen gyorsan.
2023. júl. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idő alatt szerelmes nem is leszel, azt ne is várd.

De ha amúgy azt érzed, hogy vonzódsz hozzá és szívesen töltenél vele több időt megérne még néhány talit a dolog. Ha amúgy nem szívesen lennél vele csak időtöltés akkor bölcsebb lenne elköszönni.

2023. júl. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Lol, te jó ég, soha nem fogják fel, hogy mi a szerelem.
2023. júl. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Tán csak nem gondolod komolyan, hogy néhány beszélgetes, néhány találkozás elegendő, hogy beleszeress?!

Úristen!

Itt a generáció, akiket a laptop és az iphone nevelt, fogalmuk nincs a valós életről. 😒

2023. júl. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!