Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az ilyen lány mentális beteg?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen lány mentális beteg? Azt mondja, hogy az összes időmet vele kell töltenem, ha akarom őt?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy itt a nyár, és nincs kifogásom arra, hogy ne vele legyek reggeltől estig?
2023. júl. 23. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden egyes nap? Ha heti 2-3 napot vagytok együtt akkor érthető a reggeltől estig duma, de ha 7-ből 7 napon át veled akar lenni nonstop akkor menekülés van, de nagyon gyorsan
2023. júl. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az bizony, jól látod.
2023. júl. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem okés a csaj.
2023. júl. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én heti max 3 találkát kérnék egy sráctól.

Ha jártok akkor se KELL minden pillanatot együtt tölteni.

Semmi se kötelező egy kapcsolatban.

2023. júl. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nem lenne vele bajom, még ha a héten minden egyes nap találkoznánk, sőt, ha majdnem mindig együtt lennénk, nincs ezzel bajom, de azért reggeltől estig, szóval nulla, de nulla magánélet... Az már húzós. Pedig általában én szoktam lenni az, akiről azt mondják, hogy nyakán lóg a másiknak.
2023. júl. 23. 14:59
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem normális, jó lenne beszélni vele.
2023. júl. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ott valami nem oké a csajnál... Hagyd találsz majd jobbat.
2023. júl. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj.
2023. júl. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!