Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom OCD-s mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

IKii kérdése:

A barátom OCD-s mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátomnak OCD-je van az a fajta ami miatt agresszvabb (ezt nem tudtam hogy fogalmazzam meg máshogy bocsi nem vagyok pszichológus) és mindig verekszik.Már kórházba is került miatta.Most a nem jött ki úgymond nyertesen egy verekedésből és fájlalta a szemét.Mivel Amerikában él nem tudok vele beszélni csak neten ezért ha esetleg verekedne nem tudom megállítani.Mit mondjak neki hogy leálljon?Nem akarom megbántani se meg semmi.Plussz még az a baj hogy a "barátai" gyengének fogják hinni ha nem verekszik.Nagyon aggódom érte.Mit csináljak?



A válaszokat előre is köszönöm



2017. jún. 18. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal vagy , barátod nak nem OCD-je van csak hülye,

És te is az vagy , Amerikában él ? Ugyan , keress olyat , aki meg tudja fogni a kezed, és nem egy ilyen őrült....

2017. jún. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szakíts vele
2017. jún. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

En ACDs vagyok es nap mint nap a flamerekkel kell szembeneznem..

Amugy meg van ra gyogyszer.... Marmint az OCDre szoval szerintem tobbrt nem kell mondanom

2017. jún. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat de szakítani nem fogok vele csak e miatt.Valaki esetleg valami haszna vehetőt tudna írni?


Előre is köszönöm

2017. jún. 20. 11:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

EZ az OCD:

[link]


A barátod nem az (egy OCD-s nem verekszik), hanem szimplán hülye, akit egyszer jól agyonvernek - vagy téged.


De szenvedj csak egy szar kapcsolatban, próbáld megmenteni, majd keress egy jó pszicholóügust MAGADNAK, aki rendbe teszi a lerongyolt önbizalmadat.

2017. jún. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt az OCD-t honnan szedted?
2017. aug. 13. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
amerikában él és a barátnője vagy. ott hamar börtönbe fog kerülni ha nem hagy fel ezzel a viselkedéssel. szerintem költözz hozzá, de előbb sterilizáltasd magad az emberiség érdekében
2017. aug. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!