Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerethet az a fiú, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet az a fiú, aki semmit nem kér tőlem?

Figyelt kérdés
Akartam küldeni neki fürdőruhás képet, és azt mondta, hogy neki ilyesmire nincs szüksége, gyönyörűnek talál, de majd inkább élőben látna így? Volt, hogy részeg voltam, és már húztam fel a felsőm, és kinyomta a videóhívást... Ez nagyon fura nekem, már néha azt hiszem, hogy meleg, vagy nem tudom...
2023. júl. 24. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg szeret és tisztel téged
2023. júl. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok fogalmad lehet a szeretetről... :(
2023. júl. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy érett fiú, te még éretlen vagy, ha ilyenekbe bocsátkozol. Persze szerethet, tisztel téged és tartogatja magát. De őszintém szólva amit ő csinál az a normális, és itt te vagy ,,a nem normális". Ezt nem rossz értelemben mondom, de nem kéne ilyeneket csinálnod, nem erről szól a szerelem és rosszat teszel.
2023. júl. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy ilyen srácot találtál, aki nemcsak megdugni akar és inkább élőben látná a tested. Te meg ne nagyon mutogasd magad az interneten, mert lehet egyszer rossz embernek küldesz képet és sok embernek elküldi.
2023. júl. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Az egyetlen tippem az, hogy vallásos lehet és próbálja kerülni a szexualitást.
2023. júl. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos habitusban rettentő nagy a különbség köztetek. Nem csoda, ha nem érted, mit akar, hisz nem vagy ahhoz szokva, hogy valaki nem akar kavarni meg mindenféle ostobaságot csinálni.

Gondold végig, hogy komolyan akarod-e ezt a kapcsolatot vagy csak ráerőlteted magad erre?

Félek, hogy egy illúziót kergetsz, ha vele kezdesz, mert ez csíkos és pöttyös esete... Ebből, jelen állás szerint nem lesz lényegében semmi...

2023. júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%

Ezzel a kérdéssel a lányokat akartad alázni?

Mert szerinted mind ribi és nem értékelik a rendes fiúkat?

Mint amilyen te vagy.

2023. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
xd
2023. júl. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
Hát én sajnálom a fiút... ő megérdemli egy normális csajt...
2023. júl. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!