Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak? Exbarátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Exbarátnőm furán viselkedik? Te hozzám tartozol meg hasonlók?

Figyelt kérdés

Szóval, szó nélkül összejött egy másikkal. Még csak nem is mondta, hogy szakítottunk, képről kellett ezt látnom...


Próbáltam vele beszélni, nem reagált. Így végül elegem lett, megírtam, hogy soha a büdös életben ne keressen engem...


Erre pár napra rá írt, és azt mondta, hogy úgysem szabadulok tőle, én hozzá tartozom, és hozzá fogok tartozni mindig is, és nem hagyja, hogy elmenjek...


Mindezt úgy, hogy még mindig együtt van azzal a fhasszal. Mit lehet ilyenkor csinálni?


2023. júl. 31. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az üzenetekre nem reagálni, letiltani.
2023. júl. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért csinálhatja amúgy?
2023. júl. 31. 15:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy beteg ember. Ha valaki így viselkedik, bizonyosan nincs minden rendben a fejében. Ráadásul még csak nem is tisztel. Annyira semmibe vesz, hogy képes volt úgy összejönni valaki mással, hogy téged még csak magyarázatra sem méltatott.
2023. júl. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Tombol a nyár, forr a hormon 😂
2023. júl. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálja ezt mert egy beteg, irányítás és hatalom mániás ember. Le se szar téged se meg az új csávót se. Semmiképpen ne folytasd vele a kapcsolatot és tiltsd le minél hamarabb mert egy ilyen ember csak azt akarja, hogy foglalkozzanak vele. Ne tedd meg neki ezt a szívességet. Éreztesd, hogy veled ilyet nem lehet csinálni.
2023. aug. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!