Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintek hogyan lehet a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LoneWolf:P kérdése:

Szerintek hogyan lehet a lehető legjobban kimutatni a szeretetünket?

Figyelt kérdés

A barátnőmet reggeltől estig ölelem, csókolom de úgy érzem hogy ez nem elég. Ő is ugyanezt teszi de én szeretném ha érezné hogy szeretem. Vettem egy olyan nyakláncot ami 2db és ha össze rakjuk akkor egy szív. Csináltam közös playlistet, mentünk kirándulni meg minden egyéb. De szeretném ha tudná hogy mennyire szeretem.

Bármit teszek nem tudom kifejezni.


2023. aug. 8. 20:14
 1/7 anonim válasza:
76%
Csoki. Minden randira. :)))
2023. aug. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elfog hagyni ha ennyire szereted mert mar unalmas lesz neki

Et bőven elég már sok is

2023. aug. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezd meg mi a szeretetnyelve
2023. aug. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nézz utána az 5 szeretetnyelvnek:

[link]

2023. aug. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De az is lehet, hogy tényleg kicsit sok vagy, és akkor az meg nyomasztó, és erőszakos, és távolító hatású.
2023. aug. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A magyar lányok választhattak , vagy c-vel szexelnek és akkor kapnak kis zsebpénzt vagy magyar fiúkkal és kapnak akkor 20 milliárd Ft értékű vállalati részvényt fejenként és akkor ők parancsolnak. A magyar fiúk megemlékeztek róluk. A fiúk szegények voltak. A lányok multimilliomosak.
2023. aug. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Ne foglalkozzatok magyar lánnyal úgy is törlik őket.

Én is törölni akarom őket,a C is,és az idegenek is. Csak stressz.

2023. aug. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!