Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit éreznétek/mit éreztetek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreznétek/mit éreztetek, mikor a barátotok/barátnőtök, vagy akár az exetek öngyilkosságot akart elkövetni miattatok?

Figyelt kérdés
És most képzeljük el azt, hogy nem volt vita köztetek, és ti viselkedtetek velük rendkívül rohadt módon? Tehát, az öngyilkossági kísérlet nem miattatok (hiszen az mindenkinek az egyéni döntése), de ti voltatok azok, akik fájdalmat okoztatok neki?
2023. aug. 20. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Tudom, nem igazán válasz a kérdésre, de aki képes az öngyilkosságig hajszolni azt, akit szeret/szeretett, annak valamilyen kezelésre van szüksége, mert nem normális.
2023. aug. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon megkönnyebbülnék, hogy már nem vagyok ilyen beteg emberrel együtt.
2023. aug. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
1-es: nagyon nem vagy tisztában a témával, ha valaki szakít a volt partnerével, az nem "öngyilkosságba hajszolás", senki nem köteles együtt maradni egy ennyire labilis emberre.
2023. aug. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3: Nem a szakítás a lényeg, olvasd el figyelmesen a kérdést.
2023. aug. 20. 19:55
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Hát most ebbe nehéz belegondolni, eddig általában én voltam a korrektebb fél... Mindazonáltal egyetértek az #1-el. Lehet hogy ez mindenkinek a saját döntése de ha valaki úgy tönkreteszi lelkileg a másikat hogy az véget vet az életének, akkor abban neki is felelőssége van.
2023. aug. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

#3 A kérdés kifejtésében konkrétan le van írva, hogy "ti viselkedtetek velük rendkívül rohadt módon", meg hogy "ti voltatok azok, akik fájdalmat okoztatok neki". Ha valaki ekkora gyökér, akkor az öngyilkosságot elkövető személyt belehajszolják a tettébe, nem lát más kiutat a zaklatás alól.

Egyébként köszönöm az analízist, hogy nem vagyok jártas a témában...a barátnőm úgy kísérelt meg ilyesmit, hogy a legnagyobb szeretet vette körül, azt a tehetetlenség érzést pedig nem kívánom senkinek, amikor egyszerűen nem tudod elképzelni, hogy mit tehetnél még érte.

(1-es voltam)

2023. aug. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Imádom, amikor a valóban hasznos válaszokat lehúzzák, az olvasni nem tudók pedig egymást pontozzák fel, mert egyikük sem érti a kérdés valódi lénygét.😂😂😂
2023. aug. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!