Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátom iszonyatosan kikelt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom iszonyatosan kikelt magából mert elmentem egy házibuliba?

Figyelt kérdés

Barátom teljesen bekattant, féltem, hogy bántani fog. A történet az, hogy van egy fiú, akivel kavargattam, és aki miatt barátommal szünetet kértem.


Mivel születésnapom volt pár hete, ez a srác elhívott egy házibuliba. Csak fiúk voltak és ő, és nem történt semmi, de beleültem az ölébe, és készült egy kép.


Barátom nagyon durván kiakadt, hogy mennyire gerinctelen és aljas vagyok, hogy elmentem, nem szóltam neki, és hogy pont ehhez, aki miatt majdnem szakítottunk... Hogy engeszteljem ki barátomat?


2023. aug. 30. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem sehogy nem tudod kiengesztelni.
2023. aug. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%

“Van egy fiú, akivel kavargattam, és aki miatt barátommal szünetet kértem.”

Ezt olvasva egy kérdés jutott eszembe: Ember, te beteg vagy?

A legjobb dolog, amit tehetsz vele, hogy kiszállsz az életéből.

A másik, hogy “nem történt semmi, csak beleültél az ölébe.” Ennyi erővel miért nem csókolóztatok is? Hisz, amiről nem tud, az nem fáj neki.

Reménykednék abban, hogy ez csak kamu kérdés, de az a baj, hogy a mostani világban ilyen sajnos van. 😄

2023. aug. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Sajnos már nem tudom eldönteni néha, hogy ezek a kérdések provokatív kamuk, vagy tényleg vannak ilyen mentális beteg, realitástól elszakadt lányok, akik meglepődnek az élet alapvető dolgain, és hogy néha hoppon maradnak ha gátlástalanul viselkednek.
2023. aug. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Alapvetően nincs ezzel semmi baj: jöjj össze egy olyan fiúval, aki nélküled jár házibulikba és csajokat ültet az ölébe. Izgi életetek lesz, és maximálisan megérdemlitek majd egymást.
2023. aug. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Tedd szét a lábaid neki.
2023. aug. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Mesedélután.
2023. aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5%
Esetleg egy hármast összerittyenteni?
2023. aug. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Én is kiakadtam volna. A legjobb az, hogy még szünetet is kértél a barátodtól, hátha történik valami, de így legalább legálisan megcsalhatod. Ha én lennék a barátod, repülnél, mint a s**r.
2023. aug. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%
Legyen már annyi gerinced, hogy ha mással akarsz lenni akkor dobod a barátod. Ne akard kiengesztelni tök jogosan van kiakadva. Szakíts vele és hagyd békén. Elég fájdalmat okoztál már neki így is.
2023. aug. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

“van egy fiú, akivel kavargattam, és aki miatt barátommal szünetet kértem.”


“ nem történt semmi, de beleültem az ölébe”


nem tudom hány éves vagy,de nagyok is eretlen,kiirod ezt ide egyrészt hogy hogyan engeszteld ki.

Ide nem “kiengeszteles” kell hanem tisztelet. Azt meg nem lehet már jóvá tenni hogy te más fiuk ölébe ülsz,eleve nem mennek el olyan helyre ahol ott egy olyan fiú akivel kavargattam,undi vagy.

2023. aug. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!