Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, ha van barátnőm,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha van barátnőm, de iszonyatosan tetszik egy másik lány?

Figyelt kérdés

Mindig hétfőként szokott lenni,hogy találkozunk a lánnyal egy forgalmasabb buszmegállóban,és már legelső alkalommal is kiszúrtam magamnak,a kisugárzása és az arca. Jézusom,megbabonázott. Ma is így volt,én felszálltam a zsúfolt buszmegállóban,és egy busszal elmentem,ahol leszálltam egy bizonyos megállónál,és ott szokott várni rám a barátnőm. A lány nem szállt föl arra a buszra,amire én,hanem megvárta a másik buszt,amire a barátnőm meg én együtt szálltunk föl. Szörnyű volt,mert ott volt mellettem a barátnőm,aranyos lány,de össze sem tudom hasonlítani őket,annyival szebb a másik lány,és nem bírtam mást tenni,csak bámulni őt. Mikor megcsókoltam a barátnőm,akkor arra tudtam gondolni,hogy bárcsak a másik lányt tartanám a kezeim között,és ilyenkor már egy kis undor is elfog a barátnőmmel kapcsolatban. Azt még megfigyeltem,hogy egyszer-kétszer mikor leszállt a lány a buszról,akkor egy fiú várt rá a megállóban,és igaz,hogy nem fogták egymás kezét,vagy legalábbis nem volt olyan nagyon szembetűnő,hogy az talán az ő barátja lenne,mégis valahogy féltékeny lettem arra a gyerekre.


Olyan bonyolult az egész,és nem is igazán tudom,hogy ebben a helyzetben mi lenne a helyes út,de sokáig már nem hiszem,hogy kibírom ebben a felállásban,mert egy idő után borzasztóan felemészt.

Légyszíves segítsetek,mit csináljak?

15/F


2017. okt. 2. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg ne próbálj ismerkedni a lánnyal, amíg nem szakítottál a barátnőddel. Előbb szakíts, ismerkedj a másik lánnyal, vagy összejöttök, vagy nem
2017. okt. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 scsillag82 válasza:
100%

Szólítsd meg a lányt, beszélgess vele. Nem csak a szépség számít... Mi van ha nincs is közös téma érdeklődés stb....

Ha már nem szereted, néha undoridsz. .szakíts a barátnőddel. Elöbb utobb úgyis az lesz hidd el.

És ha már nincs barátnőd hamar találsz olyat akit ha csókolsz akkor is rá gondolsz:) Vagy a buszos lány lesz vagy másik...

Sok sikert.

2017. okt. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Te egy undorito senkihazi rohadek vagy.. Szakitsz a baratnoddel, jobban jar szegenyke.. Ekkora ge.it mint te eskuszom
2017. okt. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

Szakíts a barátnőddel. Jobbat érdemel.

Miután szakítotottatok, próbálj beszélni a másik lánnyal. Ha kiderül, hogy esetleg barátja van, így jártál. Mert ha kicsit is jobb ember, mint te, akkor ő nem néz más fiúkat, miközben párja van.

2017. okt. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!