Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csinálják ezt a férfiak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a férfiak?

Figyelt kérdés

A nővéremnek van egy párja már 5 éve. A pasija állandóan más nőket megnéz, amit eleg udvariatlannak tartok. Ma megláttam az öngyújtóját az asztalon, amin egy pucér csaj van.

Hozzá teszem a nővérem elég jó csaj, gyönyörű, nagyon jól nézki, stílusos és egyéb, és pont emiatt nem értem hogy MIÉRT????

Van egy jó csaja de nem telik be vele?!



2023. szept. 11. 14:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
73%
Mert vannak ilyenek. Azért, mert így több lánnyal lehet. (Bocsi!)
2023. szept. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%

Az, hogy megnéz másokat, teljesen normális dolog, ha feltünöen csinálja, az bunkóság.

Az öngyújtó meg nem érdekes.

Emellett ez nem azt jelenti, hogy nem elégn eki a növéred, a nézéssel még nem tesz semmi rosszat

2023. szept. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
78%

Ebbe nem kell sokat belelatni...

Megnezi aztan 1 perc utan elfelejti

Az ongyujto pedig valszeg felxelésből van nála

2023. szept. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy lehet hogy a nővéred nem néz ki olyan jól...

Van róla fotód?

2023. szept. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

#4


Van szemem es tudom jol mi nez ki jol es mi nem😂🤣 plussz nem fogok fenykepet feltoltogetni a testveremrol Lol

2023. szept. 11. 16:06
 6/28 anonim ***** válasza:
54%

Az csak egy dolog,hogy a nővéred jól néz ki.

Férfiakat hajtja a vadászösztön.Minnél több nőt megszerezni.Ez a génjeinkbe van kódolva.

Shakira-t is megcsalták😉

2023. szept. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
38%

nem minden ferfi ilyen. peldaul en nem vagyok ilyen.

a lanyok is baratkoznak fiukkal a pasijukon kivul. akkor nem eleg neki a pasija, nem telik be vele?

de ez tini kategoriaba van szoval nem ferfiazni fogok, a lanyok kozott is vannak ilyenek sokan. csak ők egymast nezik meg, nem a fiukat. na jo őket is neha de a altalanossagban a lanyok lanyokat neznek meg, es egymast nyaljak faljak. es sőt, ha még azt mondom hogy biszex is.... :) na ez nem esik rosszul a fiuknak? erzelmi megcsalas.

2023. szept. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Nekem is van párom. Nem nézek meg más pasikat, nem barátkozok fiukkal.

Nincs szükségem ilyenekre ahhoz hogy jól érezzem magam.

2023. szept. 12. 13:51
 9/28 anonim ***** válasza:
8 mert te nő vagy!
2023. szept. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
És? Mi van akkor ha nő vagyok?semmi. Ne tegyünk nagy külömbséget.
2023. szept. 12. 14:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!