Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csinálják ezt a férfiak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a férfiak?

Figyelt kérdés

A nővéremnek van egy párja már 5 éve. A pasija állandóan más nőket megnéz, amit eleg udvariatlannak tartok. Ma megláttam az öngyújtóját az asztalon, amin egy pucér csaj van.

Hozzá teszem a nővérem elég jó csaj, gyönyörű, nagyon jól nézki, stílusos és egyéb, és pont emiatt nem értem hogy MIÉRT????

Van egy jó csaja de nem telik be vele?!



2023. szept. 11. 14:17
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
15# mi az hogy a ti korotokban? 😂 majdnem harmincéves vagyok, nem tinédzser.
2023. szept. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Itt is láthatod az okokat. Elég sok az ilyen bunkó barom, aki baromira nincs tisztelettel a párja felé. Gusztustalan az egész. Persze vannak normális srácok is, de arányaiban annyira kevés… pláne, hogy elég nagy százalék megjátssza, hogy ő normális. És mielőtt elkezdené megint valamelyik gyökér, nem tizenéves vagyok és nem tinédzser, párkapcsolatban élek és ha az én páromnak lenne ilyen öngyújtója/pohara bármi akkor röpülne. Bármennyire is fura, nem vizslatja a nőket az utcán, ha együtt vagyunk.
2023. szept. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

20. Azaz kérdező.

Nen értem mire gondolsz.

Mi rosszat mondtam ????

Elképzelni nemtudom.

A Cink egyébként nagyon fontos.

Férfiként rendszeresen fogyasztom.

2023. szept. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Csak szimplán soha nem fogom megérteni, hogy mi értelme fasszal menni a világnak és nem ésszel? Erre senki nem tud válaszolni, senki férfi csak annyit hogy "belénk van kódolva". Ez butaság. Miért nem tudjátok vissza fogni magatokat egyszerűen?miért kell élvezkedni más nő mellén, mikor a barátnődnek is van, amiben lehet gyönyörkődni. Vagy a szömszéd füve mindig zöldebb?:).
2023. szept. 13. 17:04
 25/28 anonim ***** válasza:

19es valaszra

ne beszelj mar faszsagokat, most melyik a szebb egy magas sportos szexi szep fiu, vagy egy elhanyagolt alacsony narancsboros idosebb nő? de bikiniben palmafakkal.

[link]

[link]

2023. szept. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

25.

Hülyeséget beszélsz.

Senki nem idős, narancsbőrös nőre gondol ilyenkor, hisz ilyenekkel nem reklámoznak, hanem szép csinos, fiatal nőre.


Akkor te miért nem egy 75 éves öreg papókát linkeltél be.

Miért egy gusztustalan, szőrtelen, meztelen csiga tipusú hímringyót???

Ebbe a srácba mi a férfias ?

Látszik rajta, hogy egy igazi csira a csávó.

2023. szept. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

undorito vagy.

akkor a 19es valaszodba te miert egy csinos not mondtal, es egy gusztustalan szoros ferfit? ugyanezt tettem en is csak forditott esetben.

es vannak ferfiak akik sokkal szebbek a noknel 😉

gondolom te sem vagy egy szepseg, ferfiassag szexszimboluma, ha ennyire lenezed a ferfiakat.

2023. szept. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
szeretnel te ilyen himringyo lenni. minden ujjadra naponta 10/10es csajok jutnanak
2023. szept. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!