Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tetszik egy fiú de van barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú de van barátom?

Figyelt kérdés

Igazából nem is tetszik, hanem szerelmes vagyok belé. Nagyon! A jelenlegi barátom teljesen elhanyagol, és már egyszer szakítottam vele de visszakönyörögte magát. 😐 Nem is tudom hogy mit kéne tennem: ha elmondom neki hogy nem szeretem akkor tuti hogy összetörik vagy pedig magasról tesz rá. Az is baj lehet hogy nagyon kötődök hozzá és nagyon nehéz lenne elengedni.

A másik fiú adott néhány jelet hogy tetszhetek neki de az ilyen jellegű dolgokban nem vagyok túl jó



2023. szept. 17. 20:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Megérdemled...!

Ha nem szereted a mostani parod akkor szakits vele

Hidd el egyszer meg kell tenned!

2023. szept. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Jó de egyszer már szakítottam vele!!

Egyébként igazad van, abszolút megérdemlem. (Mondjuk abba nem vagyok biztos hogy mire gondolsz, de megérdemlem) 🤔

2023. szept. 17. 20:51
 3/15 A kérdező kommentje:

Amúgy meg tanácsért jöttem ide és nem azért hogy mindenki leszóljon:

1.mert fiatal vagyok

2.mert csináltam valamit ami nem pont a legokosabb döntés volt részemről.

Tudom én is hogy elrontottam.

2023. szept. 17. 20:56
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Megérdemled hogy hagytad hogy visszakonyorogje magat


Szakits vele es hallgass a szívedre


[Nem is foglalkozik veled, hamar kifogja heverni a szakitást]

2023. szept. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

SZakítsd azonnal.

Írsz neki, kedves xy, sokat gondolkodtam, ... ...stbstb, végül szakítok veled és fogadd el a döntésem.

2023. szept. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 gergelice16 ***** válasza:
100%
Még akkor is szakíts vele, ha a másikkal nem jön össze. Ezzel csak hosszútávon ártasz neki és magadnak is. Viszont ne hallgass #5-ösre. Ha szakítasz, a minimum hogy kiállsz elé, és élőben mondod el az érzéseidet, valamint hagyod őt válaszolni, megválaszolod a kérdéseit, ha neki erre van szüksége. Ha pedig szakítottatok, akkor kezdj el közeledni a másik srác felé, előbb nem. Ennek több oka is van, ha érdekel leírom.
2023. szept. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
6. Én is ezt támogatom. Mindenképp élőben, mondd meg neki hogy neked ez kevés és többre vágysz, aki megad mindent. És ez nem ő.
2023. szept. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! 🙂
2023. szept. 18. 16:57
 9/15 A kérdező kommentje:
Ja és lemaradt hogy ezt fogom tenni.
2023. szept. 18. 17:06
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért húzod az időt?

Most írd meg neki azonnal.

2023. szept. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!