Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakitani akarok baratommal,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitani akarok baratommal, de bűntudatom van?

Figyelt kérdés
1 eve vagyunk együtt baratommal, és szakitani szeretnek. Nincs túl joban szüleivel, én vagyok az elso barátnője, barátai nincsenek csak haverjai, és hat elegge szeretethiányos, de egyszerűen mar fojtogató módon viselkedik. Megpróbáltam vele beszelni, elfogadta, egy ideig megpróbált kevésbé ragaszkodoan viselkedni, de aztán pár hét utan megint olyan volt minden mint elotte. Szakitani szeretnek, de buntudatom van, mert valójában nem tett semmi rosszat, és felek, hogy ha szakitok vele, meg rosszabb helyen lesz lelkileg.

2023. okt. 4. 17:38
 1/7 anonim válasza:
89%
Lefeküdtél már vele?
2023. okt. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ertem, ez hogy kapcsolodik a kerdeshez, de igen, 4-5 honapja viszonylag rendszeresnek mondhato szexualis eletunk van.
2023. okt. 4. 17:50
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Igazából aközött kell döntened, hogy neked legyen szar vagy neki. Lol válaszd magad, nem vagy felelős más nyomorúságáért.
2023. okt. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Milyen dolgokat tesz, amivel "megfojt"?
2023. okt. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyreszt nem nagyon megy el nelkulem sehova, haverjaival is csak ritkán talalkozik. Ha nem egyutt vagyunk, egyfolytaban irogat. Azt már ismerkedéskor tapasztaltam, hogy az ő szeretetnyelve az erintes és az ajándékozás (foleg viragot meg verseket szeret ajandekozni), de már ezt is tulzasba viszi. Nagyon "needy", egyfolytaban bujik, meg fogna a kezem meg olelne. Emellett az elozo 3 kapcsolatomban osszesen nem kaptam annyi viragot, mint mostanában 2 het alatt. Egyébként szeretem őt, de nagyonnagyon sok mostanaban.
2023. okt. 4. 19:48
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Ezért nehéz barátok nélkül kapcsolatot kialakítani. Teljesen megértem, ha ezek után szakítani akarnál, de szerintem adj neki egy utolsó esélyt, hátha most tényleg megváltozik.
2023. okt. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"felek, hogy ha szakitok vele, meg rosszabb helyen lesz lelkileg."

Tényleg magadat kell választanod, ahogy itt már mondta valaki.

2023. okt. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!