Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » úgy érzem, hogy nem illünk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

úgy érzem, hogy nem illünk össze barátommal.11hónapja vagyunk együtt. Nem akarok nélküle élni úgy érzem, de vele se megy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

ő 2órát alszik,én 10et.én romantikus,szeretet hiányos,ő visszahúzódó,elvonulóbb inkább..igazából ennyi.de ezek a legfonotosabbak.persze mellékesen én bulis ő ink csak kocsmázós..de egyikünk se megy sehova,mer ő nem akar,engem meg nem enged.

nagyon szeretem,de az hogy alig foglalkozik velem az nekem rossz.nem illünk össze érzem.folyton minden kis dolgon veszexünk.alvás miatt,azér mer kb úgy érzem lesz-ar..de nem bírom nélküle,nem tudom elképzelni nélküle az életem.mit tegyek? így meg nem vagyok boldog :'(


2015. szept. 29. 03:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy 11 hónap után rájösz/rájöttök összeférhetetlenségetekre!

ét eset lehetséges, hogy mit tegyél:

- leültök és kulturált módon megbeszélitek problémáitok;

- külön-külön kerestek magatoknak mefelelő párt.

Ebben a sorrndben...

2015. szept. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szakíts,Ti tényleg nem vagytok egymáshoz valók
2015. szept. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szakìts!
2016. jún. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!