Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Sajnos nem tudtam barátnőmnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos nem tudtam barátnőmnek írni, így megkértem egy haveromat, hogy adjon át egy üzenetet, majd, mivel éppen nem túl jó viszonyban vagyok barátnőmmel, nem csak tiltotta haverom, hanem jelentette a profilját? Ezt hogy toleráljam?!

Figyelt kérdés

Haverom egy rendkívül jószívű, kedves srác, így felajánlotta, hogy segít, tényleg baromi llledelmesen és udvariasan megírta, hogy bocsi, hogy zavarja, stb... Erre azt mondta a haveromnak, hogy húzzon a picsába, és letiltotta, majd jelentette.


Na és ez nekem sok. Elsősorban a barátnőm fújt fel egy dolgot - mégpedig azt, hogy orvosnál voltam egész nap, és nem nagyon írtam neki, de az, hogy a haveromat így megbántotta, konkrétan ok nélkül, és majdnem még a profilját is elveszítette miatta, ezt nehezen tudom tolerálni.


Mit tegyek? Olyan szinten felhúztam ezen magam, hogy legszívesebben elküldeném barátnőm.


2023. okt. 22. 21:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon rossz jellemű nő.

Ez kell neked? Mindig ilyen lesz, vagy még rosszabb.

2023. okt. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit írt neki a barátod hogy “majdnem elveszítette a profilját”? A tiltásokat semmilyen felületen sem szokták a semmire meg egy jelentés után osztogatni. Mi is történt?
2023. okt. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Semmi különöset. Haveromnak kevés követője van, és kevés embert követ, nem használja gyakran az instáját, mivel nem nagyon használta, és gondolom tiltotta és jelentette, ezért került bajba. Meg valami nagyon átlagosat írt az egyik képéhez, mikor nem nézte meg barátnőm, és gondolom azt is spamnek jelölte.
2023. okt. 23. 17:39
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha már fiatalon kimutatta egy kis valódi énjét, akkor később csak sokkal rosszabb lesz.

Szakítsd, jobban jársz.

2023. okt. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szakits vele
2023. okt. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!