Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szóval van egy lány, akivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval van egy lány, akivel jóban vagyok, és gyakran sétálok az erdőben, a városban, gyakran amerre járok, és mesélek, hogy mit tennénk közösen, milyen jó lenne, ha itt lenne, stb... És bemagyarázták a barátnői, hogy manipulálni akarom?!

Figyelt kérdés
Az idióták azt mondták, hogy valami "mesevilágba" akarom rángatni, és elszakítani tőlük, "bedrogozni", hogy "uralmam alá hajtsam" és hasonlók. És az a baj, hogy ezeket a fejemhez vágta, és iszonyatosan rosszul esett. Pont azért mondom neki ezt, mert hogy amíg nem találkozunk, ízelítőt adjak, hogy mi lenne, ha itt lenne velem, és hogy ezeket fogjuk majd csinálni, hogy tetszene-e neki és hasonlók. Tehát voltaképp pont, hogy beavatom őt a valós életembe, és hogy hogyan dobnám fel a gyakran unalmas sétákat... Most mit tegyek?
2023. okt. 26. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogyatékos lánnyal én nem kezdenék a helyedben akit lehet ennyire manipulálni még túl fiatal valószinüleg
2023. okt. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
15 jelenleg.
2023. okt. 26. 18:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
éretlen
2023. okt. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Na várj, és mennyi vagy te? Mert ha mondjuk 20 plusz, akkor én sem nézném ezt jó szemmel.
2023. okt. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért gondolják ezt furcsának, mert nem Tiktokon akarsz lógi egész nap a négy fal közt, sok fiatalnak idegen a szabadtéri telefonmentes program.

Ha ilyen könnyen lehet befolyásolni a lányt, inkább hagyd szerintem.

2023. okt. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!