Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Érdemes folytatnom vele az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes folytatnom vele az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


10 napja beszélgetek egy lánnyal, aki 5 évvel fiatalabb, mint én. 23 éves vagyok. Nap mint nap beszélünk, viszont mintha egyre jobban fakulna a dolog. Ritkábban ír és kevesebbet. Közölte már velem az elején, hogy ő elég visszahúzódó, introvertált és csendes, amiért még iskolában is piszkálták. Most érettségizik, sokat tanul.

Viszont, legtöbbszőr én kezdeményezem a beszélgetést. Úgy érzem, hogy ő nem akar már nagyon velem beszélgetni.

Nem írok neki folyamatosan, hogyha látom alig válaszol.

Nem nyomulok rá.

Tegnap előtt elég jókat írt rólam, és elvileg szimpatikus is vagyok neki.


Mit csináljak? Érdemes várnom és hagynom neki időt vagy én vagyok túl nyomulós?



2023. okt. 27. 15:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbálhatsz hagyni időt mindenképpen, de szerintem elég egyoldalú az érdeklődés a leírtak alapján
2023. okt. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá. Mi honnan tudjuk mit akar?
2023. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
10 napja chateltek de még nem találkoztatok személyesen? Hívd el valahova, ha nincs személyes kontaktus, csak pixelek kötnek össze titeket akkor hamar elmúlik az első fellángolás. Remélem még nem késő nektek. Mindenképp cselekedj gyorsan. Ha tényleg olyan sokat tanul, még az is működhet hogy felajánlod neki hogy elmentek kávézni és közben tanulsz vele (tudom, uncsi program, de vannak emberek akik szeretnek tanulni :D). A lényeg hogy ne csak virtuálisan ismerkedj, minél több személyes találkozót próbálj összehozni
2023. okt. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 October15 ***** válasza:
100%

Tehát meglepődsz hogy egy alapból introvertált [esetleg nézz utána, asszem nem igazán érted hogy mit takar pontosan, csak mert abszolúte megmagyarázza a viselkedését ez az egy szó] lány akit mellé még suliban is csesztetnek + amúgy épp más dolga is van keveset ír. :D No shit sherlock.

Azért 10 nap nem valami sok. Nem igazán vonnék le belőle következtetéseket.


Ha amúgy tudsz mit kezdeni a személyiségével akkor foglalkozz vele, ha meg nem tudod kezelni a hasonló embereket akkor hagyd.


Mondanám hogy amúgy csak beszélj vele erről de mint mondtam 10 nap pls... én kinda megértő vagyok az emberek random szorongásai irányában, de azért néznék egyet ha valaki alig több mint 1 hét után közölné hogy hanyagolom.

2023. okt. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

4-es.


Akkor miért van az, hogy órákon keresztül megvárat a válaszaival, majd egy rövid választ ejt, esetleg a váratás közben néha feljön a platformra, de nem ír.

Más napokon, meg tartalmasasbban beszél, de ott se annyira, nem is érdeklődik irántam.

2023. okt. 27. 23:39
 6/13 October15 ***** válasza:
51%

Mert dolga van? :D Ne legyen már főbenjáró bűn ha valakinek más teendője is van mint a szaporodásra készülés.


Mert nem mindenki ír litániákat, nem mindenkinek az a mániája, hogy a mondandója minden egyes darabkája tökéletesen eljusson a másikhoz, hova tovább vannak emberek akiknek szimplán nehezen megy a beszélgetés úgy álltalában.


Vagy éppen csak nincs energiája az emberekhez, lásd introvertált.


Speciel engem is irritál ha valaki 3 szavas "mondatokban" ""kommunikál"", de hát mire számítasz amikor a másik homlokára van írva a "szociális szorongás"? Ezért is mondtam, hogy ha nem tudsz kapcsolódni az ilyen emberekhez akkor hagyd. Engem egyrészt irritál másrészt viszont baromira letud kötni szóval én jól elvagyok velük.

2023. okt. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Lehet sok volt a 10 napnni írogatás, , és mással jobban érzi magát online...
2023. okt. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hívd el randizni! Ha eleve fakulásnak indult a dolog, akkor nincs mit elrontani rajta.
2023. okt. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy hány nap után normális ha valaki elhív randizni? Mert nekem olyan fura mondjuk hogy 1-2 napig beszélünk aztán találkozni akarna. Gyanakvást ad arra hogy csak kalandot keres, így neten mondhat bármit, lehet egy creep. Meg egyébként is visszahúzódó vagyok, kell idő feloldódni személyesen, írásban egyszerűbb szószátyárnak lenni. Bocsi hogy idetolakodtam😅
2023. okt. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy tudat alatt zavarja az 5 év, nekem is fura mikor 18 évesen 23-4 éves borostás/szakállas pasik írnak (mikor van hogy többnek is kinéznek) hogy aranyos vagyok vagy ilyesmi... Bár a legjobb barátom is 23 szóval nem lehetetlen ✌️ csak az elején van egy kínosabb fázis ami szinte normál
2023. okt. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!