Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Érdemes folytatnom vele az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes folytatnom vele az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


10 napja beszélgetek egy lánnyal, aki 5 évvel fiatalabb, mint én. 23 éves vagyok. Nap mint nap beszélünk, viszont mintha egyre jobban fakulna a dolog. Ritkábban ír és kevesebbet. Közölte már velem az elején, hogy ő elég visszahúzódó, introvertált és csendes, amiért még iskolában is piszkálták. Most érettségizik, sokat tanul.

Viszont, legtöbbszőr én kezdeményezem a beszélgetést. Úgy érzem, hogy ő nem akar már nagyon velem beszélgetni.

Nem írok neki folyamatosan, hogyha látom alig válaszol.

Nem nyomulok rá.

Tegnap előtt elég jókat írt rólam, és elvileg szimpatikus is vagyok neki.


Mit csináljak? Érdemes várnom és hagynom neki időt vagy én vagyok túl nyomulós?



2023. okt. 27. 15:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
#9 attól függ hogy honnan ismeritek egymást. Ha Tinder, akkor egyből kérem a számát, FaceTime, aztán már rögtön első beszélgetés alkalmával le is beszélem a személyes találkozót. Nem szeretek chatelgetni, elég magabiztos vagyok és szerintem (meg visszajelzések alapján) jóképű is, úgyhogy egyszerűbb úgy "hódítanom" ha van személyes kontaktus, játszik a testbeszéd stb. Ha valaki olyanról van szó akit már alapból ismertem, akkor se húzom az időt, ha tetszik és akarok valamit, akkor én bizony 1-2 napon belül hívom el. Ha valaki visszautasítja mert túl gyors neki pl. akkor az ő baja, nem próbálkozok többet. Nem fogok napokon keresztül chatelgetni, vagy személyes tali vagy minimum facetime. Mondjuk ilyen problémáim már nincsenek mert barátnőm van, és szokatlan módon ő hívott el először randira, de amennyire én tudom, ő se várt sokat. Amint megfogalmazódott benne hogy érdeklem, cselekedett. Ez nyilván személy függő is, valakinek lehet hogy gyors, de nekem a napokig, hetekig chatelgetés kicsit időhúzásnak tűnik, arról nem is beszélve hogy előbb-utóbb minden beszélgetés ki fog merülni az egyszavas válaszokban meg unalmas alap kérdésekben "milyen napod volt?" "jó" "akkor jó". Na nekem ez nem hiányzik. Egy telefonbeszélgetésnél vagy személyes talinál meg folyamatos a kommunikáció, nincsenek egyszavas válaszok meg lerágott csont kérdések. Ezért preferálom az élő beszédet
2023. okt. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Adj neki időt!

Ha tényleg csak az érettségi miatt ilyen akkor még fog változni de ha nem akkor a hagyd mert nem érdemes!

Válassz a saját korodbeliekbo

2023. okt. 31. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Találkozzatok!
2023. okt. 31. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!