Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez normális egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális egy párkapcsolatban, hogy a barátnőm ennyire el akar tiltani minden lánytól?

Figyelt kérdés

Azt mondogatta mindig, hogy nem féltékeny típus. Viszont volt egy olyan eset, hogy nem rég bekövettem egy lányt instán. És emiatt szakított majdnem pedig megmondtam neki is, hogy a lány régi ismerős, barát. És csak nem akartam bunkó lenni, hogy csak miatta nem követem vissza. Erre ő azt mondta, hogy akkor sem követhetek be egyetlen lányt sem ha barátságban vagyok vele. Csak mert amikor össze jöttünk ő is kikövetette az összes fiút és meg is szakította élőben, suliban is mindegyikkel a kapcsolatot. Én ezt nem fogom megtenni. Mert tudom, hogy ezt ő sem tenné azért meg. Csak úgy tesz. Pedig mondtam neki, hogy azért ezt nem kell megtennie. Mert barátai lehetnek csak ne csaljon meg. Ő pedig azt mondta, hogyha normális párkapcsolatot akarok akkor kövessem az ő példáit. Bulizni is csak úgy akar el engedni, hogy magamba megyek vagy hogyha olyan társaságba ahol egyetlen lány sincsen. Még ha a barátaimnak a csajai ezek akkor sem. Azt is elakarta érni, hogy minden lány ismerősömet kikövessem instán. De megmondtam neki, hogy arról szó sincsen, hogy mostmár még ki is kell követnem mindenkit. Ezzel azóta nem nagyon foglalkozik.

21/F, 16L



nov. 2. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez beteges dolog.

Ha ragaszkodik hozzá, hagyd ott!

nov. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

"Azt mondogatta mindig, hogy nem féltékeny típus."


Ez kb. olyan, mint a "soha nem ütnék meg egy nőt sem" szöveg.


Pont az ilyen kijelentések jelzik, hogy attól az embertől, aki ilyeneket mond, attól távol kell tartani magad. Ezt egyébként veheted (te is, és mindenki más) kőbevésett szabálynak is, mivel ha ezek a kijelentések igazak lennének, tehát az illető komolyan is gondolja, akkor pont, hogy nem mondaná ki, mert ezek alap dolgok, nem kell őket nyomatékosítani. Ez a jele! Annak, hogy pont az ellenkezője fog bekövetkezni, előbb vagy utóbb.

nov. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Haver, 21 éves vagy és így irányít egy 16 éves. Megőrültél?
nov. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg mondd meg, hogy rendben, akkor mutasson példát. Suliban sem beszélgethet egy sráccal sem, véletlen sem. Tanárral sem beszélgethet, ha férfi.
nov. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon beteg. Lány vagyok, de soha nem jutna eszembe ilyesmit kérni a barátomtól, ahogy neki se tőlem, mert tiszteljük és szeretjük egymást annyira, hogy ne gondoljuk azt, hogy a másik minden adandó alkalommal megcsalna.

Ha ő ennyire távol akar tartani téged mindenkitől, az azt jelenti, hogy nem bízik benned, ami elég nyomasztó, tekintve, hogy egy párkapcsolat javarészt az egymásba vetett bizalomra és szeretetre épül.

nov. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Elképesztően beteges.
nov. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem féltékeny, na persze. Ez rohadt beteges. És azzal manipulál, hogy ő képes volt ezt megtenni érted, akkor te is tedd meg érte. Ne hagyd már hogy dróton rángasson téged
nov. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gabor49 ***** válasza:
100%
nagyon szeret és nem akar elvesziteni de ennek ellenére túlzás
nov. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!