Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ilyenkor?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés

A barátommal másfél éve vagyunk együtt. Nyilván megvoltak a hullámvölgyeink, minden kapcsolatnál vannak.. Ezen a veszekedős időszakon már egy jó ideje nem tudunk normálisan továbblépni. Mindjg ugyanaz megy. Ő idén érettségizik, én 11.es vagyok, de rengeteg energiát fektet a tanulásba, emiatt a kapcsolatra nem tud annyit figyelni, amit meg is értek. Emiatt is volt vita, pedig én csak támogatni szeretném Őt.

Írásban már kezdett elhidegülni kicsit.

Azt beszéltük, hogy szombaton feljön hozzám beszélgetni, mert vannak gondok, és nehéz így a kapcsolat. A szakítás is benne van a pakliban szerintem..

Egyébként távkapcsolatban vagyunk, Pest és Szeged között ingázunk.

Igazából ez sokként ért, nagyon félek hogy szakítunk, mert én nagyon szeretem Őt, és erre nem állok készen, de szerintem Ő sem, max ezt nem tudja bevallani magának.

Szombaton mindenki elmondja azt amit gondol és érez..

Szerintetek így mit várjak ettől a naptól?

Hogy mondjam el neki azt, amit érzek?

Nagyon félek, nem szeretném Őt elveszíteni


nov. 3. 02:28
 1/3 anonim ***** válasza:
9%
Ha minden kötél szakad próbáld meg a szádban tartani a farkát akkor szerintem nem fog szakítani.
nov. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb, amit tehetsz, ha őszinte leszel a holnapi napon. És igen, van esély a szakításra is, de ha számára valóban nem jó így a kapcsolat, akkor sajnos nincs mit tenni.:/
nov. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 staaay_8 válasza:

szerintem légy teljesen őszinte, mondd el neki hogy lehet hogy nehéz időszakon mentek keresztül de te nagyon szereted őt és nagyon nem szeretnéd elveszíteni őt, mondd hogy megérted őt és várni is képes vagy rá

én ezeket mondanám

nov. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!