Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Akik összejöttek, konkrétan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik összejöttek, konkrétan mikor mondták ki, hogy innentől kezdve együtt vagytok?

Figyelt kérdés
Ez hogy megy?

2023. nov. 5. 23:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem feltétlen kell kimondani.. tobb opcio is van, sőt még könnyebb is mintha randira hivnal valakit. szoval nem egy hardcore dolog
2023. nov. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Mi elmentünk túrázni, a fiú mondta, hogy szeretné, ha több is lehetne köztünk, én meg tök örültem neki, már sejtettem, és reméltem, hogy ő is érzi irányomból a hasonló érzéseket, úgyhogy nem volt annyira meglepő a dolog, ettől függetlenül nyilván kicsattantam a boldogságtól

Szóval ott pozitív választ adtam

Egy hétre rá megint mentünk sétálni, leültünk egy tónál a stégre, beszélgettünk, aztán eljátszottuk, hogy "hipnotizál", és szavanként mondatta ki velem, hogy szeretnék a barátnője lenni :D

Igazából se a túra, se a séta nem volt egy kimondott randi, csak gondoltuk eltöltünk egy kis időt együtt, ahogy korábban is, és így alakult

2023. nov. 6. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok, végülis a lényegre a "mikor"-ra félig válaszoltam

Szóval már fixen tudtunk az érzésekről, arra egy hétre lettünk hivatalosan is barát-barátnő, ez megismerkedéstől számítva pár hetet jelent

2023. nov. 6. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Az első barátommal az első randi után írtunk egymásnak, azt írta, hogy pillanat, csak fel kell hívnia a barátnőjét. Tök csalódott voltam, erre az én telóm csörgött. 😂❤️
2023. nov. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ez cuki 😁Hát nálunk a negyedik randin került ez kimondásra, de már így a második harmadik talin mindketten egyre biztosabbak lettünk abban hogy mit szeretnénk. Nálunk az egész megismerkedés írásban, első tali elég simán ment így mi kevesebb mint egy hónap alatt össze is jöttünk. Nagyon pörgettuk az eseményeket. Azóta is együtt vagyunk már több mint két éve
2023. nov. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk első randi után egy hétre rá lett először kimondva. Igazából úgy volt, hogy véletlenül összefutottunk egy barátnőmmel, akit bemutattam neki, és a lány megkérdezte: "Ti most jártok?" Erre a párom azt mondta, hogy igen.
2023. nov. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Megkerdeztem hogy szeretne e a baratnöm lenni.

(mar szingli vagyok) 😅

2023. nov. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Az első randi után. Számomra az első randi egy élő próba arra, hogy személyesen mennyire működik a kémia.
2023. nov. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Igazából én nem tudtam, hogy mióta vagyunk egy pár a párommal, egy hónap fele közeledtünk, amikor rákérdeztem, hogy akkor mi melyik naptól is számoljuk. Volt az ismerkedős szakasz, és amikor tényleg elkezdtünk egymáshoz romantikusan közeledni. Rá egy napra kérdeztem meg, hogy hogyan lát minket, akkor volt a válasza, hogy úgy mint egy párt. Végül pedig az azelőtti napban egyeztünk meg.
2023. nov. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A második randi után.
2023. nov. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!