Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kezdjek ha mérges rám a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ha mérges rám a barátnőm, mert nem csókolózunk már annyit a dohányos lehelete miatt?

Figyelt kérdés
Kicsit az elején kezdem hogy meg lehesen érteni a kapcsolatomat az egész dohányzás dologgal. Jelenleg mostmármajdnem18éves vagyok, 12-es. A barátnőm 15 éves, nyáron jöttünk össze. Nekem 10-ikben volt egy elég rossz fél évem, amikor sajnos láncdohányos lettem. Aztán év végén megszűnt a stresszforrás, így nyáron nem is cigiztem egyáltalán. 11 alatt párszor visszaestem, hol dohányoztam hol nem, de sosem sokáig, meg nem is olyan sokat/intenzíven mint 10-ben. Aztán valamikor tavasszal kidobtam az utolsó zacskó dohányomat, és azóta csak alkalmi dohányos vagyok. Lásd: ha buliban megkínálnak és kicsit be vagyok rúgva és gyengébb az akaraterőm, akkor elszívok egy szálat, de ez olyan gyakran nem szokott megtörténni, max olyan havi 2 alkalommal, de általában hónapok is kimaradnak. Mielőtt elkezdtem dohányozni azelőtt se bírtam a dohányfüstöt, és egy pár hónapja miután abbahagytam, mostmár megint nemigen bírom, de mikor aktívan dohányoztam, akkor is zavart ha körülöttem cigiztek, csak az nem mikor én. Barátnőm most 9-es, és az osztályában valaki megkínálta cigivel, és sajnos elkezdett ő is cigizni, egyre gyakrabban, és mostmár ő is elég durván tolja, bár még nem szív el egy egész dobozt egy nap, de napi 4-6 szálat igen. Próbáltam lebeszélni róla, de nem ment. A héten számonkért, hogy őt zavarja, hogy nem csókolózunk már olyan gyakran mint mikor összejöttünk. Én őszintén megmondtam neki hogy ez azért van mert zavar, hogy folyton dohányfüst íze van a szájának és a lehelletének. Erre a fejemhez vágta, hogy én mit szólok ebbe bele, egyébként is énis dohányzom, ne álszenteskedjek. Erre közöltem vele, hogy kettőnk között a különbség hogy én nem egyfolytában dohányzom mint ő, hanem nagyon ritkán buliban, és ittasan egyébként sem shoktam őt csókolgatni, mert tudom hogy mennyire kellemetlen az alkoholos/dohányos lehelet, és nem akarom ennek őt kitenni. Meg amúgy is, ha ez őt zavarja, akkor szóljon és én leteszek arról a nagyon ritkán egy szál cigiről nem fogok belehalni, nincs rá szükségem. Viszont ő megsértődött, és ma már második napja nem beszéltünk. Szerintetek hogy kéne vele megbeszélnem a dolgot?

nov. 10. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Korán szokott rá, és csak a te kedvedért nem fogja abba hagyni. Ebből lesz még vitátok, de mit vársz egy kis csitritől? Miért nem keresel magadhoz való lányt?
nov. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem olyan sok a korkülönbség köztünk, olyan 2,5 év van köztünk, és eddig nemigen volt egyéb problémánk, mivel összepasszoltunk mind érdeklődésben, mind világnézetben. Az egyetlen dolog ami bizonytalan volt hogy mit kezdünk miután jövőre leérettségizek, mert én Pestre akarok egyetemre menni, de megbeszéltük, hogy ezt majd akkor megbeszéljük ha aktuális lesz. Nincs köztünk érettségbeli különbség, nem nevezném csak azért "csitrinek", mert ezen volt egy vitánk.
nov. 10. 21:02
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Tarts ki az álláspontod mellett. Ha azért az emberért sem tudja letenni a cigit, akit elvileg a legjobban szeret, akkor nincs értelme ezt folytatni.
nov. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

#mostmar ő is elég durván tolja"

Következő mondat:

"Még nem szív el egy egész dobozt egy nap, de napi 4-6 szálat igen"

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

nov. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Elég éretlen, hogy emiatt megsértődik. Mást nem tudsz csinálni, továbbra is tartsd magad az álláspontodhoz.
nov. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!