Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok a titkos kapcsol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a titkos kapcsolatokról?

Figyelt kérdés
Volt benne részetek? Ha igen, miért volt titkos? És hogy sikerült? Mi lett a vége?
dec. 14. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Én mai napig imádom, ha kapcsolatban élő nőt szédíthetek és valahol a legtöbb nő is imádja ezt, ha a meglévő biztos mellett van még valaki talonban, akivel kalandba keveredhet és izgalmassá válhatnak az uncsi hétköznapok.

Írj privátban, ha jobban érdekel a véleményem.

dec. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
80%

Volt a neten. Lehet folytatni nyilván és találkozgatni. Előbb utóbb úgy is kiderül anyám megtudta hogy levelezek egy lánnyal. Pl. Telefon stb. Meg amikor megcsalod a párod tegyük fel az is kiderül előbb utóbb. Jól kell bujkálni. Aki tud az hónapokig eltud rejtőzködni nyilván.


21/F

dec. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Én 21 voltam, ő 30. Azért volt titkos, mert a munkahelyünkön jöttünk össze, amit a főnökök nem néztek jó szemmel.


Baromi jó volt, de mai fejjel (33 vagyok) nem mennék bele.

dec. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha egy kapcsolat amiatt titkos, mert megcsalás van a dologban, akkor én elítélem. Ha más miatt kell titokban tartani, akkor viszont szurkolok nekik.
dec. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Én egy tőlem jóval idősebb pasival voltam kapcsolatban, aminek a szüleim nem örültek volna, hogy velük egykorú, ezért titkoltuk. De amíg tartott, addig nagyon jó volt így is.
dec. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
39%
Szánalmasnak tartom, és lenézem. Ha nekem van barátnőm, szeretem tudatni a világgal, milyen nagyszerű és hihetetlen lány, és ha ez valakinek nem tetszik, az bekaphatja. Még akkor is, ha a szülei azok.
dec. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Én mikor összejöttem a barátommal egy ideig titokban tartottuk, hogy kiderüljön hogy működik e köztünk a dolog, és hogy ne csüngjön mindenki ezen a témán. Mikor elmondtuk a többiek ki voltak hogy eddig nem vették észre, de megértettek minket.
dec. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!