Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért félek a kapcsolatoktól?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a kapcsolatoktól?

Figyelt kérdés

Szóval miért van az,hogy mindig vágyódok valaki után/elképzelem, hogy milyen lenne vele teljesen jó, ha együtt vagyunk, boldoggá tesz nagyon de amikor eljutunk oda hogy most járunk/összejövünk teljesen kész vagyok, félek az egész ténytől, hogy kapcsolat meg a szextől is. Pár napja jöttem össze az eddig első barátommal (én kezdeményeztem, már egy ideje alakulóban vagyunk mert mondtam hogy kell nekem idő. Úgy éreztem,hogy készen állok de lehet közben mégsem) aki már hónapok óta bejön de valamiért mégis azt érzem,hogy valami nem teljesen oké. A sztorihoz még hozzá kell tennem,hogy a barátommal párhuzamban még crusholtam egy másik fiút is akivel kavartam is (nekem komolyabb szándékaim voltak iránta, szerettem de ezt ő is tudta) később inkább kihasználásba ment át a történet és nagyon nagyot csalódtam/ ezt nehezen zártam/zárom le magamban. A barátom nagyon jó ember tényleg a legjobbat érdemli, érzem hogy törődik velem de valahogy mégsem érzem, hogy minden rendben lenne pedig pár nappal mielőtt összejöttünk már nagyon hiányzott és nagyon szerettem volna a kapcsolatot

Nagyon rosszul érzem magam és nem tudom, hogy mit csináljak:(((( 17L



2023. jan. 30. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt meg a közös hang. Lehet hogy azt hiszed, de közben mégsem.
2023. jan. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Tehát te ki akartad használni őt, erre ő használt ki, miközben másvalakivel randiztál.

Fhú...

Szerintem nem ios baj, ha te nem akarsz még kapcsolatot. Ez maradjon is így még vagy 20 évig.

2023. jan. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak. Nem így volt mindkettő srác bejött az előzővel kavartam és ő használt ki engem én nem akartam őt mert nekem komolyabb szándékaim voltak még vele kapcsolatban. Mikor ennek a kavarásnak vége lett akkor jött a mostani barátom kb másfél hónapra rá.
2023. jan. 30. 22:17
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg a mostani sráccal már régebb óta ismerjük egymást és mindig is barátok voltunk
2023. jan. 30. 22:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A jelenségre talán az a magyarázat, hogy sosem voltál még igazán szerelmes, és/vagy nem vonzódtál szexuálisan hozzájuk.
2023. jan. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy idővel ez megváltozik, csak ne akard erővel siettetni az eseményeket.
2023. jan. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
27%
Májkrém vagy
2023. febr. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!