Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mekkora korkülönbség a normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora korkülönbség a normális?

Figyelt kérdés
Rengetegen gáznak találják ha egy 16 éves srác 13 éves lányokkal beszél, ismerkedik. Tényleg olyan gáz ez?

dec. 19. 12:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Az egy mentálisan visszamaradott ember aki 3 év korkülönbséget soknak gondol.
dec. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
#1 teljesen egyetértek, de ha tudnád hányan gondolják így...
dec. 19. 12:54
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Igen, az! Ez nem olyan, mint egy 20 éves lány, és egy 23 éves fiú kapcsolata. A ti korotokban ez még nagy korkülönbségnek számít, hiába csak 3 év. Te már középiskolás vagy (jobb esetben), ő még általános iskola 7. osztályos. Egy 13 éves egy kislány. Hozzád egy minimum 15 éves lány illene. Szerintem. Bár ha infantilis vagy, akkor pont hozzád való.
dec. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#3 --> Nyolcasik osztályosra gondolok most pont, aki 10edikessel beszél. Ez gáz lenne?
dec. 19. 13:11
 5/20 anonim ***** válasza:
61%
Igen, ugyanúgy gáz. De a helyesírásod az még inkább gáz, ergo jól gondoltam, hogy infantilis vagy. Tükröződik az írásodból is.
dec. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
61%
#3 Inkább az az infantilis aki megpróbálja másnak megmondani, hogy kihez hány éves illik! Innen már csak egy lépés és az ilyen emberek azt is megmondják neked, hány kiló lehet a párod. :D 18 évesnek is lehet 13 éves barátnője, ameddig nem folytatnak szexuális kapcsolatot addig teljesen rendben is van. Persze, a legtöbb 18 éves srác, 90% szeretne, ezért ha nem akarja, hogy eljárás legyen belőle nem kezd 13 éves lánnyal, alapesetben teljesen normális, szex nélkül!
dec. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%

#6


Akkor nem tudod mit jelent az, hogy valaki infantilis.

dec. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Itt nem a korkülönbséggel van a gond, hanem a lány életkorával. Egy 16 éves srác már bőven abban a korban van, hogy reptében a legyet is megdugná, egy 13 éves lánynak viszont véleményem szerint még nem kéne aktív szexuális életet élnie. Szexmentes kapcsolat oké, de szerintem kevés 16 éves srác bírná ki.
dec. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__randizas..


Ha egymás után kétszer is megkérdezed ugyanazt, nagyobb esély van rá, hogy kedvezőbb választ kapsz a 13-14 év közöttiekkel való ismerkedésre és kapcsolatra? (Egyébként magát az alaphelyzetet - amire a kérdés vonatkozik - nem gondolom gáznak.)

dec. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
#9 ezt a kérdést nem én írtam ki és ahogy látom más dolgokat is említ. a véleményeddel egyébként egyetértek, ment a zöld pipa.
dec. 19. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!