Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mekkora korkülönbség a normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora korkülönbség a normális?

Figyelt kérdés
Rengetegen gáznak találják ha egy 16 éves srác 13 éves lányokkal beszél, ismerkedik. Tényleg olyan gáz ez?

dec. 19. 12:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
53%
Nekem teljesen mindegy, hogy ki volt aki a kérdést kirakta, de - még ha említ is más dolgokat - konkrétan ugyanarról szól, és véletlenül a keresőszavak jó része is azonos: #randi #beszélgetés #ismerkedés #tini #korkülönbség 😆
dec. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
#11 biztos ennek a mintájára tette fel, a lényeg hogy egyetértünk
dec. 19. 13:52
 13/20 anonim ***** válasza:
21%

#12


Tényleg te tetted fel, de most mit szégyenled? Ez egy anonim oldal... -_-'

dec. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
#13 nem en tettem fel de ez nem lenyeges a tema szempontjabol
dec. 19. 14:01
 15/20 A kérdező kommentje:
szerintem erdemes a lany reszerol is nezni amugy a dolgokat, ezt kihagytam a leirasbol. mert pl egy 13 eves lany szerintetek 13-14 eves baratot keres? nem feltetlen
dec. 19. 14:06
 16/20 anonim ***** válasza:
89%
Kérdésedre a válasz nem, nem gáz.
dec. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem gáz, teljesen normális
dec. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 gabor49 ***** válasza:
55%
nincs olyan hogy nagy korkülönbség ha két ember szereti egymást
dec. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

A 3-6 év korkülönbség az nem nagy, hogyha a fiú az idősebb. Sőt még az ez feletti sem, hogyha jól kitud jönni egymással a fiú és a lány. Meg persze ha a nő idősebb akkor sem de általában fiúknak nem tetszenek az idősebb lányok legalábbis az olyanok akik 3+ évvel 16-17 éves koruk után. A lányoknak pedig a fiatalabb fiú.

Meglehet próbálni viszont nekem van tapasztalatom erről 14 éves voltam az akkori barátnőm 13. Én már komolyabb kapcsolatot kerestem. Ő pedig nem, hogy korosztályához képest volt komolytalan. De azt mondta, hogy ő még arra sem áll készen, hogy puszilkozzon vagy megejtsen egy csókot. És nem is tudta még csak azt sem mi a gyerek szerelem 14-15 éves lányoktól viszont esetleg már el lehet várni, hogy komolyabbat is akarhassanak

jan. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
#19 ment a zöld pipa, igazad van.
jan. 1. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!