Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miert utálnak ismeretlenül a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert utálnak ismeretlenül a barátom barátai ,féltékenység lenne? Vagy tényleg nekik lenne igazuk?

Figyelt kérdés

A mi szerelmi történetünk alapból bonyolult,volt egy nehéz korszakom amikor szerekhez nyúltam és megcsaltam a barátomat akit mindenel jobban szeretek. Szakítottunk elmentem rehabra és újra össze jöttünk egy idő után. Tegnap a fiú barátjaval beszélgetet es lattam az üzeneteket. Nem akart a baratom elmenni vele inni ,és ezert elkezdte mondani a barátja, hogy elvakítja a szerelem meg még nem érti és hogy alapból mondta még neki a kapcsolatunk elején hogy megfogom csalni. Nem ismerem személyesen öket és őszinten nem is annyira szeretném nem érzem azt hogy előre vinnék a barátomat, +számomra ők még gyerekek a viselkedésük alapján.

A megcsalást meg mai napig ense bocsátottam meg magamnak , ezért is rossz hogy még erről van szó.


dec. 19. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Ha az én egyik barátomat csalnák meg, akkor én is haragudnék a lányra, függetlenül attól, hogy ismerem-e.
dec. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Ha a barátodnak lenne egy kis esze, hallgatna a haverokra és nem vett volna vissza téged egy megcsalás után. Sajnálom a körülményeket, de ez akkor sem lehet kifogás. Én akármennyire is szeretem a barátnőmet, ha megcsalna úgy dobnám őt ki mint macskát sz*rni. Nálam ebben zéró tolerancia van. Egyik haveromat csalta meg a párja, de szerencsére ránk hallgatott és nem fogadta vissza a kígyót. Sajnos azt kell hogy mondjam, hogy indokoltam nem kedvelnek téged a barátod haverjai. Aki egyszer képes rá, az megint meg fogja tenni, csak idő kérdése
dec. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
87%
Az első mondatodban leírtad miért utálnak. Szerek és megcsalás. Erre mégis ki lenne féltékeny? Normális ember biztos nem.
dec. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18%
Felreismernek, nem tudjak, hogy megvaltoztal. Mondjuk engem nem erdekel mit mondanak az aktualis lanyrol az emberek. Ne foglalkozz veluk.
dec. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!