Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez reális elvárás volt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez reális elvárás volt a barátomtól? többi lent

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy barátommal fél éve vagyunk együtt és távkapcsolatban vagyunk. Mindketten még nappali tagozatosok vagyunk. Távol lakunk egymástól ezért csak hétvégente tudjuk megoldani a találkozonkat péntektől vasárnapig. Nálam sajnos azonban nem tudunk aludni két éjszakát és három napot eltölteni. Mert sem apám sem anyám nem alkalmas arra hogy a barátomat hozzájuk vigyem. Maradt az ő családja. Most ő a nagyszüleivel él. De ott lakik még a nagy szüleinek a gyereke és annak a gyereke aki két éves(+ugye baratom is)


A barátom azt mondta es akarta hogy én minden hétvégén menjek oda es ott legyunk mivel mashol nem nagyon tudunk idot tolteni es neki fontos az egyutt alvas. Ez igy is volt 2 honapon keresztul. Csak valahogy en ezt nagyon kellemetlennek erzem hogy egy szamomra idegen csaladnal kell eltoltenem 3 napot a 7-bol. Több sebből is vérzik ez a nagyszuleinel alvas dolog...

1. Mit keresek en egy elegge nagy csaladnal ugy hogy senkijuk nem vagyok? Az oké hogy az unokajul baratnoje vagyok de az nem azt indokolja hogy nekem oda kell telepednem

2. Sokan vagyunk igy

3. Miért hasznaljam az o vizuket, miert elvezzem az o infrastruktúra lehetőséguket ugy hogy en senkijuk nem vagyok?

4. Meg hogy ugy az egesz egy ilyen...eletidegen dolog..meg ha hazastarsa lennek se koltoznek oda egy masik csaladhoz mert egyszerűen eleteidegen, es pofátlanság.

Es en ezen osszevitaztam vele nagyon, ezeket igy elmondtam neki es mindenre az volt a valasz hogy en vagyok a rossz, en vagyok ilyen távolságtarto, nem jo nekem semmi, es csak bebeszelem magamnak ezeket. Hozzateszem, o ket evig akarta ezt csinálni (mert csak ket ev mulva lenne lehetőségunk ossze költözni)

Szerinte az teljesen normalis hogy minden hétvégén 3 napra(ugye pentekkel együtt)letelepszek egy viszonylag nagy családhoz ahol ráadásul kisgyerek is van...


16L, 18F


dec. 23. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hat ha nalatok nem tudtok talalkozni a szuleid miatt akkor csak aza a lehetoseg van hogy a baratodnal talakoztok . Szeritem amig a nagyszulei nem szolnak addig nincs baj szeritem biztos nem gond nekik hogy ott vagy

Ha most igy tudjatok megoldani hogy egyutt legyetek akkor ez van😊 en nem gondolnam tul a dolgot most lezuhanyzol az nem akkora viz hasznalat 1 ember pluszba nem oszt nem szoroz szeritem😊

dec. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de van másik lehetőség amit én felhoztam neki. hogy mind a ketten beutazunk egy ugyanolyan távolságra lévö városba ami tőlünk van és akkor ott találkozunk hétvégente két nap vagy ha tudunk akkor havonta 1-2 hétvégén 1 éjszakát valami olcsó szálláshelyen töltunk...de ez persze nem volt jo
dec. 24. 00:01
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha meghívtak és a nagyszülőknek is rendben van, akkor nincs min aggódni. Persze, ezt tudni kell, hogy a család többi tagja mit szól ehhez, mert egy 16 éves könnyen hív meg vendégségbe bárkit, abba nem gondol bele, hogy +1 fő, +költség. Ne menj üres kézzel, néha kaját, stb vigyél, hogy ne érezd magad kellemetlen vendégnek.
dec. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Hata szallas meg manapsag nem olyan olcso meg ha midketten diakok vagytok akkor nincs gondolom havi jovedelmetek igy csak aza legolcsobb ha ha a baratodnal találkoztok szeritem
dec. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%

Teljesen értehető és jogos amit érzel.

Valószínüleg a srácnak sokkal kényelmesebb hogy otthon van és házhoz jönn a pin@, így persze hogy neki ezzel nincs problémája.


"az volt a valasz hogy en vagyok a rossz, en vagyok ilyen távolságtarto, nem jo nekem semmi, es csak bebeszelem magamnak ezeket."

Tehát megtudtuk hogy: nem veszi figyelembe az érzéseidet, te vagy a rossznak beállítva és még érvénytelenít is.

Megéri ez neked?

dec. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Semmi gond nincs, abbol h meghiv csak az latszik h szeret
dec. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Azt en sem tudom elkepzelni hogy egy berelt helyre jarnatok talalkozni minden hetvegen . Szerintem nem feltetlen rossz ez hogy te "odapofatlankodsz" hozzajuk, meg nagyon fiatalok vagytok, johogy nem koltoztok ossze 16 evesen meg 18 evesen. Az is jo hogy egy egy egesz hetveget egyutt tudtok tolteni , sokaknak erre sincs lehetősége hogy ilyen fiatalon ennyi időt együtt töltsenek. Nekem külső szemmel nincs semmi rossz ebben , ha befogad a családja meg nem utalnak arra hogy nem vagy szivesen látva ott akkor szerintem oké ez az egész. Egy kislány vagy nem kellene hogy ilyenen fennakadj , nem egy 45 eves budos ferfi felepedik oda hozzajuk. Szerintem ez az egész szituáció így termeszetes
dec. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 egyetertek
dec. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!