Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Meddig fogok élni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kvadrusz kérdése:

Meddig fogok élni?

Figyelt kérdés

149cm vagyok és nem tudnám egy olyan barátnőt elképzelni mellém aki magasabb nálam. Szóval egyedül fogom élni az életemetés elöbb utóbb beleunnák.

Én azt gondolom, hogy 30 évesen már nem fogok élni.


17/F



2020. márc. 4. 23:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Te màr most meghaltàl.
2020. márc. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne mondj ilyet, vannak törpe lányok, és úgyis találsz valakit, csak ne légy ilyen buval baxott hülye állat 😂😂
2020. márc. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 October15 ***** válasza:
90%

That's the spirit! :D

Amúgy miért baj az ha magasabb nálad a barátnőd?

2020. márc. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Jajjmaaar. Én is magasabb vagyok mint a párom és imádjuk egymást. A kémia is működik. Csak ne engedd meg magadnak ezt a hozzaallast és hangulatot. Ne feledd, minden fejben dől el!
2020. márc. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Wow, bocsánat hogy nem a kérdésre válaszolok, de hogy lehet hogy ma már a negyedik kérdésnél találom meg egy válaszod Október15 ? :D
2020. márc. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

#5 Örülj akkor, hogy nekem nincs kint a nevem a válaszaimnál, mert gyakran látnád :D


Egyszerűen csak sokat gyakorizik :)

2020. márc. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
7%

Cáfolnám az általánosító, de mégis egyéni pozitív válaszokat.

Attól, hogy van 1 vagy 2 kivétel a nők körében, a túlnyomó többség még igenis pont, hogy mocskosul érzékeny arra, hogy a férfi az legyen magas, de legalább 180 cm magas!

Én 170 cm vagyok, és még soha egyetlen 165 centinél magasabb nőt sem találtam, akit nem zavart volna, ha nem vagyok nála. magasabb legalább 5 centivel, de inkább többel!

Kivétel nélkül az összes kikötötte, hogy neki csak nála legalább 8-10 centivel magasabb ember lehet férfi.

És nem 3 lány volt, akikről most írtam, hanem több 10 tucat! Soha egyetlen kivétel sem volt még! Pedig azért elég sokat ismerkedtem már az elmúlt 10 évben... És nem is én válogattam, hanem egészen egyszerűen a nők ilyen válogatósak, hogy egy ennyire jelentéktelen dolgot ennyire fontosnak kiáltanak ki, és teljesen értelmetlenül ráadásul!

2020. márc. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolsónak írom,ha csak a magasságoddal lenne gond,nem érdekelt volna senkit.

175 cm vagyok és már nagyon sokszor volt olyan,hogy nálam 2-3 centivel is magasabb lánnyal voltam.

2020. márc. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 October15 ***** válasza:
5.: Baromi egyszerű úgy hogy 8-tól kezdődtek az óráim és 10-kor keltem fel. XD
2020. márc. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gondolkodj inkább, hogy néz már ki, egyszer állt előttem egy fiú, vagy 5centivel kisebb volt, utána meg elkezdett felém hajolgatni, észre se vette mekkora szerintem.
2020. márc. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!