Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nemrég összejöttem egy filippino lánnyal. Viszont azt érzem, hogy általában én a sor végén állok nála.

Múlt héten megbeszéltük egyik nap, hogy együtt töltjük a délutánt. A randi előtt kaptam egy üzenetet, amiben az állt kontextus nélkül, hogy ma nem fog menni.

Másfél óra kísérletezés után végre felvette a telefont, és közölte velem, hogy már reggel bejött a városba és berúgtak a barátaival. Nagy nehezen előkerítettem, felvittem a lakásba és átbeszéltük a dolgot. Itt még nem is lett volna gond, de 1 óra múlva közölte velem, hogy ő most hazamegy, mert megy hozzá az egyik barátja (hangsúlyozom:az volt a terv, hogy együtt töltjük a délutánt).

A másik dolog meg ma volt. Megbeszéltük, hogy elmegyünk kiràndulni, majd nálam alszik, mert egyedül vagyok otthon és nem fog senki zavarni. Szintén kb 1 órával a randi előtt rámírt, hogy ő csak 1-2 órára érne rà, mert van valami az egyik barátjával (amire rá is kérdeztem, de nem kaptam választ).

Ezek mellett meg ott van az is, hogy írásban olyan, mintha egy teljesen más emberrel beszélgetnék. Van, hogy fél napig ignorál pl (és tudom, hogy akkor nincs dolga).

Nemrég küldtem neki egy üzenetet, hogy remélem, megérti, miért érzem szarul magam ezek után, és leírtam, hogy ez már nem az első alkalom volt.

Szerintetek jó ötlet volt?

Nem akarok szakítani, mert ezeket a dolgait leszámítva egy álombarátnő, de azt sem szeretem, ha mindig én vagyok az, akit félre tesznek.

Kérlek adjatok tanácsot!

A válaszokat előre is köszönöm!



febr. 17. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok szakítani, mert ezeket a dolgait leszámítva egy álombarátnő



??? azt leszámítva, hogy levegőnek néz és unaloműzésből tart?

ne haragudj, de totál süsü vagy

febr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon komolyan el kéne vele beszélgetni.
febr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Álombarátnő?:)Az első csaj inkább szerintem aki szóba áll veled.

Gyanítom rajtad kívül van más pasi is az életében.

febr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez ilyen... r betűs, nem?
febr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Györffykee válasza:
100%
"Ezen kívül egy álombarátnő"? Azon kívül hogy levegőnek néz és szétcsal? Valószínűleg van más csávó is az életében (aki nem az apja) ha csak nem a barátaival kamatyol
febr. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a választ. Sajnos tegnap láttam be, hogy majdnem 2 hónapig hülyét csinált belőlem
márc. 3. 09:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy magad is beláttad. Nekünk kívülről egyértelmű volt a helyzet, de téged elvakított a szerelem. Ennek ellenére, örülök, hogy beláttad. Hidd el így a legjobb.
márc. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!