Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szünet a kapcsolatban a végét...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünet a kapcsolatban a végét jelenti?vagy van azért esély?

Figyelt kérdés
febr. 19. 00:28
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Igen! Az a vége. A “ tartsunk szünetet” jellemtelen ajánlat.

Azt jelenti: most én szabadon akarok ezzel-azzal kavarni, jobbat akarok keresni magamnak.

De fenn akarom tartani a lehetőséget, hogy ha “nincs ló, jó a szamár is” alapon egy ideig visszatérjek hozzád, kihasználva az érzelmi kötődésedet, ragaszkodáodat.


Ha közben te másik párralelsz, akkor rád tudom hárítani, hogy végül is nem én hagytalak rl.


Egy gyáva, sunyi, képmutató magatartás a “tartsunk szünetet”.


Legyen tartásod, ragaszkodj a méltóságodhoz! Nem vagybáb, hogy szögre lehessen akasztani, aztán, ha úgy hozza kedve, elővenni.


Kérd ki magadnak, rúgd ki a fenébe. Mire fől tenne fel a polcra, mint a befőttet?

Jól

Kisírod magad, szenvedsz kicsit. De az élet megy tovább.


Hidd el, nagyobb szenvedés a bizonytalanságban tartás, a megaláztatás, a függőség, hogy vajon méltóztatik-e visszatérni… aztán megint lelépni.


Ez is egy tapasztalás, adalék, előrelépés az emberismeretben.


Te legyél az első önmagadnak ilyen helyzetben.

febr. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem általában igen, a végét jelenti.
febr. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

igen, a végét jelenti, csak gyáva szakítani veled.

Gondolom közben van egy másik lány/fiú és próbál ismerkedni vele.

febr. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nem illetek egymáshoz.
febr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Annyira jól leírta az első hozzászóló! Az előző párom szünetet akart tartani, belementem, mert szerettem, gondoltam ez nem a vége. Aztán Tinderezett, lefeküdt minden kolléganőjével, aki hagyta, két hónapig annyit se reagált az üzeneteimre, új hogy bukjak fel, a szülinapomat is elfelejtette, majd a harmadik hónapban felcsengetett, hogy beszélgetni szeretne, meg folytatni. Mondtam neki, hogy részemről elmúlt a folytathatnék, csináljon, amit akar.
febr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
46%
Talán van még esély
febr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 90-95+ %-ban a végét jelenti a kapcsolatoknak.

Kb. ugyan ezt az arányt látom arra, hogy nem fog hosszú távon működni vele egy kapcsolat ha újra összejöttök

febr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Dehogy vége! Most kezdődik csak igazán! Igaz külön-külön!
febr. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!