Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A volt barátom nagyon figyel,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom nagyon figyel, szerintetek ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Három hónapja szakítottunk. Már kezdtem túl lenni rajta, viszont egy buliban voltunk múlt hét pénteken. Azt vettem észre, hogy nagyon figyel engem, sok volt közöttünk a szemkontaktus, és nem csak én vettem észre. A barátaim is megemlítették, hogy szerintük még nincs túl rajtam.

Úgyhogy nyilván megfogalmazódott bennem a kérdés, hogy talán igazuk lehet. Mit gondoltok?



febr. 20. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet, hogy még nincs teljesen túl a kapcsolaton, de ez nem jelenti azt, hogy valami mentális baja vagy problémája lenne.

Az is lehet, hogy rád nézve gondolt vissza a kapcsolatotokra (is).

Más is lehet, de én ezeket látom reálsinak.

febr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy nincs túl rajtad...vagy csak szimplán annyi történt, hogy bepiált és a gátlásait levetkőzve simán csak egy szép lányt látott benned. Nekem is van olyan lány az életemben, aki iránt sosem éreztem semmit, de külsőre nagyon is tetszett.
febr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2-esre válaszolva.


Persze, ez rendben van, de ezt megcsinálnád a volt barátnőddel is?

És igazából nem ivott sokat, szóval nem hiszem, hogy ez játszott volna közre.

febr. 20. 18:25
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
30-év múlva is ugyan így lesztek egymás iránt, ezt nem lehet kitörölni ez örök marad .
febr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%

Biztos pszichopata!!! Le akar vadászni!!! Jelentsd fel!!!


by átlagmagyar

febr. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ennyire félreérthetően fogalmaztam?

Egy szóval sem említettem, hogy arra gyanakszok, talán pszichopata, vagy mentális betegségben szenved. Nem, hogy ezért figyel!

Figyel, tehát néz engem, érdeklődően.

febr. 21. 13:03
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg ez a helyzet, továbbra is tetszel neki. Örülhetsz ennek, de ne élj vissza vele.
febr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért szerintem szakítás után újralátni valakit, az mindenkiben felhozhat emléket stb-t. Nyilván meglepődött, hiszen jobb esetben nem sűrűn látjuk az exeinket
febr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!