Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A fiuknak miért fontos ennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiuknak miért fontos ennyire a video játék?

Figyelt kérdés

Mar elnezest de a tokom ki van, hogy amikor a barátomnál vagyunk, folyamatosan csak a Ps, és társai. Mintha meg se hatna hogy én itt vagyok.

Szeretem imadom, de úgy Istenesen elküldeném egy melegebb éghajlatra:)

Valaki másnál is van így?



márc. 15. 22:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Pszt.. Most játszom.
márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem birkózd le


Amúgy van egy pont, ahol már függőség a dolog, mennyit játszik egy nap?

márc. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért fontos, mert jó szórakozás. Az már más kérdés, hogy a barátod képtelen egyensúlyt tartani.
márc. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Barátod nem tud időt szzakítani a kapcsolatra, neki fontosabb a szórakozás...
márc. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Ő már függő. Hagyd ott, nem lesz ebből normális kapcsolat. Öcsém is ilyen, képes reggelig játszani, aztán délig alszik. Munkája nincs, barátnője se volt soha, bár ő nem is ismerkedik, szóval legalább annyi van benne, hogy nem szórakozik a lányokkal. Nem szép dolog.
márc. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%

Van lány, akinek a buli, másnak a gyúrás vagy valami sport, vagy rá van függve valami sorozatra.


Ezek mind függők.

márc. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
92%
Oké hogy szeret játszani, mindenkinek van valami hobbija ami kikapcsolja/szórakoztatja. DE ha a szerelmem lenne nálunk, pont lesz@rnám azt a videojátékot, mert sokkal fontosabb az, akit szeretek, mint egy JÁTÉK. A játék megvár, a barátnő nem, mert egy idő után ebbe mindneki beleunna érthetően…..szerintem gondolkozz el rajta, szeret-e ő téged? Mert szerintem te jobban szereted őt így leírás alapján. Viszont el kell hogy szomorítsalak, az ilyenek nem változnak.
márc. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Egyetértek a 7-es válaszolóval. Ebből látszik, hogy annyira nem vagy fontos neki sajnos. Én ha szeretek egy lányt és együtt vagyunk, akkor csak vele akarok foglalkozni. Ahhoz, hogy egy videojáték jobban érdekeljen, mint egy szép lány, akit ölelgethetek, puszilgathatok, akivel szexelhetünk stb., ahhoz nagyon durván játékfüggőnek kéne lennem.
márc. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Játékfüggő! Ez késöbb sem lesz jobb, ne reménykedj! Hagyd a fenébe!
márc. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
Nem vagyunk egyformák. Én inkább a lánnyal játszadoznék! f.
márc. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!