Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem becsuli meg?

Figyelt kérdés
Jellemzo ram hogy elhalmozom a szeretteimet, ahogy a parom is szoktam, ha olyan van fozok neki mert amugy rendelt kajakat enne, sutni is szeretek,nem egyszer vittem neki, de folyton csak azt latom hogy napokra ra is ott van a kis dobozkaban az asztal szelen. Iszonyatosan rosszul esik es eltervezem tobbe nem adok neki semmit. De utana meg az lenne hogy nem torodom vele.. mit kene tennem?
máj. 11. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Azert, mert ott van a kis dobozkaban nem jelenti azt, hogy nem becsuli meg. Lehet, hogy nincs nagy etvagya, nem eszi meg azonnal, nincs ezzel gond.
máj. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az hogy ilyen sokaig otthagyja mig meg nem romlik? Akkor miert orul neki mikor megkapja? Sot meg szolok is ha csinalok valamit, akkor kozolje hogy nem fog neki kellene. Ketlem hogy mindig ez lenne a gondja hogy epp nincs etvagya..
máj. 12. 01:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Sztem csak nem akar megbantani.
máj. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2 tudod biztosra hogy romlasig otthagyja?
máj. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hat igen mert megromlik a kaja ha napokig ott marad, megcsak hutobe se rakja, a kutya eszi meg vegul
máj. 12. 09:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
máj. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mondtam mar parszor hogy nem viszek tobbe semmit mert ott rohad meg, de semmi valaszt nem kaptam
máj. 16. 11:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!