Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ha a “majdnem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a “majdnem csajom” most dobott az ivás meg a gyógyszerszedés miatt? Többi lent 17/fiú

Figyelt kérdés

Bocsi ha rossz kategória a kérdés de ez tűnik a legértelmesebb kategóriának a kérdésem jellegét illetően.


Az a helyzet hogy én gyógyszert szedek, “mentális betegségre” (borderline személyiségzavar szerű viselkedészavar) antipszichotikumot, néha iszok is rá.


Nem sokszor iszok, de ha iszok azt emlékezetkiesésig tolom. Van egy kedves lány barátom aki eddig folyton mellettem állt és támogatott. Van egy messenger csoportunk ahol a baráti társaságunk van (online/netes barátok vagyunk) és küldtem nekik képet, hogy ma is borozok, és a kérdésben szereplő barátom azzal nyit nekem, hogy “jó Boti, én l3sz@rom, azt csinálsz amit akarsz elegem van belőled ha így akarsz m3gh@lni akkor csináld csak”. Én zsigerből visszaírtam neki, hogy “l3sz@rom én ilyen vagyok nem tudok megváltozni te se érdekelsz engem”. Utána egy negyed órával privát üzenetben elnézést kértem tőle.


Eközben egy harmadik barátunk rámírt hogy hogy merészelek a kérdésben lévő baráttal így beszélni amikor ő csak segíteni akart nekem.

Ez a lány letiltott engem, a kérdésben lévő lány csak ignorál engem.


Most mit csináljak szerintetek?



máj. 13. 19:41
1 2 3
 1/22 grafno ***** válasza:
100%
Szerintem ne igyál. Ha iszol akkor mértékkel. Ha nem megy egyik sem akkor az út ki van kövezve.
máj. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Így jártál. Farok voltál, megérdemled
máj. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
#2 ez jogos.😂
máj. 13. 20:00
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérj elnézést mégegyszer, a csopiban is akár
máj. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne igyál gyógyszerre!
máj. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
A csoportból kidobtak, szóval ez már szívás.
máj. 13. 20:49
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Vedd úgy, hogy ennek vége és szokj le az ivásról, mert orvossággal együtt, tudathasadásig, csak ártasz vele magadnak.
máj. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
13%
Mit kepzel magarol,h korlatoz es beleszol a hobbidba? Szerencse,h megszabadultal tole.
máj. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
100%
Erre mondják hogy tátott szájjal a phaszerdőbe.
máj. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
#8 szerintem jót akarnak neki azért szólnak
máj. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!