Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hagyjam el?

Figyelt kérdés
Tehat nekem o egy eleg regota nagyonjo fiubaratom es szerelmes belem osszejottem vele mert mar megsajnaltam meg ilyenek es tudom ez nem szepdologg megminden de mar nemis egyszer egyutt voltunk de nem erzek iranta semmmites ezt o is tudja megmondtam neki hogy nemszeretem de ez ot nemzavarta es eroltette szerintetek a baratsagot kene megszuntetni vagy mi es hogy kene szakitsak vele
máj. 14. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem szereted, miért voltál vele együtt?

Nem csoda, ha ennyire belebonyolódtál érzelmileg, és most ott tartasz, meg kell enned, amit főztél...

Nem lesz könnyű vállalkozás, mert egyszerűen totál rosszul manage-elted az egész kapcsolatot...

máj. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt mindennek annyi. Nem akarok pánikkeltő lenni, de szerintem kérj szülői segítséget is, mert félő, hogy erőszakoskodhat a srác. "ez ot nemzavarta es eroltette" - Emiatt gondolom ezt...
máj. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Határozottnak kell lenned, ennyi a lényeg.
máj. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan mondd meg, hogy nem szeretnél vele kapcsolatot.
máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Lehet először nehéz lesz, de a fentieket kommenteket kell követned, csak mondd el, hogy be szeretnéd fejezni, ha erőszakos, akkor próbáld meg egy parkban vagy valahol, ha esetleg átmenne erőszakosba, ne legyetek kettesben
máj. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megmondod, hogy Te abba akarod hagyni és ha ezek után sem ért jó szóból, akkor ne menj el a randikra, ne válaszolj a leveleire, tiltsd le.
máj. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, csak határozottan tedd meg.
máj. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!