Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Más is viselkedik ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is viselkedik ilyen betegesen egy kapcsolatba? Mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés

Betegesen féltékeny vagyok, ha a barátom már szóba hoz valamilyen csajt, akkor ideges leszek, nagyon paranoiás vagyok, folyton attól félek hogy megcsal, mindig azt figyelem hogy fent van-e facen. Ha azt mondja dolga van, és majd csak sokára lesz, képes vagyok végig a facet figyelni hogy mikor lép fel, és ilyenkor össze vissza kitalálok minden hülyeséget hogy tuti valami csajjal beszélget ha belép de nem ír rám. Ha rossz kedve van és kicsit hülyébb hangsúllyal szól hozzám, már akkor azon idegeskedek hogy tuti már nem szeret és el fog hagyni. Megőrülök hogy folyton ezt érzem. Persze ő ezt nem tudja, mindig is jól elrejtettem az érzéseimet, de míg kívülőr egy normális kiegyensúlyozott lánynak tűnök belűről folyton ilyenek kavarognak a fejemben és nem tudom mit tegyek ellene. :S

18/L


2015. máj. 21. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok drága. Ezt vagy elhagyjuk/elnőjük, vagy egyedül fogunk megdögleni, vagy az elmeosztályon végezzük sajnos. :) az egyik legrosszabb tulajdonság
2015. máj. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok. Nem tudom mit tanácsolhatnék

. Kezelni ezt borzasztó nehéz. Nagymértékű önkontroll kell ehhez.

/azért benne lehet a pakliba, hogy nem bízol benne, illetve nem bízol benne eléggé./

18/L

2015. máj. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Először magadban tedd rendbe a dolgokat, mert ha teljesen jól éreznéd magad a bőrödben, akkor nem gondolnád azt, hogy nem vagy elég neki és lelépne egy másik emberrel.
2015. jún. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!