Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kérlek adjatok tanácsot! Nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek adjatok tanácsot! Nem tudom, mit gondoljak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval, egy éve vagyunk együtt a barátommal. Hűséges típusnak láttam mindig is, habár többször is az orrom alá dörgölte hogy mivel ő férfi mindig meg fogja nézni a szép lányokat. Most nemrég regisztrált instagramra, és mióta ez megtörtént nem engedte hogy akár csak a kezembe kerüljön a telefonja, pedig azelőtt bármikor odaadta. Ezek után természetesen kíváncsi lettem hogy mi ez, én is regisztráltam, és láttam hogy egy csomó olyan lányt követ akiket alig ismer, mindnek kedvelte a képeit, sőt olyan is volt akinek 3 évre visszamenőleg mindet! Ez legalább 200 kép! Szerintetek jogos hogy számon kértem? Azt mondta részeg volt mikor ezt csinálta... Szerintem ettől csak rosszabb...

Köszönöm a válaszod előre is, hogy mit gondolsz erről, szerinted mit tegyek, és hogy végigolvastad!


2015. máj. 25. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
semmit! nincs a törvényben hogy csak férfi a férfival beszélgethet
2015. máj. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne kémkedj utána azt tedd. Hagyd meg neki a magánéletét, és abban ne zaklasd. Ameddíg nem csal meg nincs okod félni, szerintem jobb egyszer pofára esni mint gyanakodva élni egy kapcsolatban. Aki veled akar maradni úgyis veled marad, akit meg lehet vinni, azt vigyék is. Mellesleg hűséget fogadott nem vakságot, szerintem te is ugyan úgy megnézed a jó pasikat mint ő a jó nőket.

18/F

2015. máj. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak azért kezdtem el kutakodni, mert egyáltalán nem volt rá jellemző a titkolózás és úgy gondoltam hogy nyomós oka lehet. És azért esett nagyon rosszul, mert bevallom nem vagyok egy bomba nő, akik meg neki tetszenek tipikus modellalapanyagok... És elgondolkoztam rajta hogy mit lát bennem egyáltalán, mert messze vagyok az olyantól ami neki tetszik... :(
2015. máj. 25. 23:24
 4/7 anonim ***** válasza:
küldj egy képet és megmondom modell alkat vagy-e :)
2015. máj. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem vagyok, mivel alacsony vagyok és pár plusz kiló is akad, születésem óta ilyen vagyok, de nem kövér. De inkább a kérdésre válaszolj kérlek. :(
2015. máj. 25. 23:34
 6/7 anonim ***** válasza:
már válaszoltam :) #2 voltam. nem kell aggódnod, csak egy kis önbizalmat szerettem volna adni neked.
2015. máj. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves tőled. :)
2015. máj. 25. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!