Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit gondoljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondoljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki egyik nap nyomul, másnap észre se vesz, köszönni nem tud.. sokan aztmondták, ne bízzak benne, mert csak szórakozik. Szerintetek? :/

2013. máj. 27. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem túl megbízható,ha így viselkedik,és valószínűleg nagyon gyerek még.Inkább olyannal kéne foglalkoznod,aki érettebb,és komolyan vesz.
2013. máj. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Synesztro ***** válasza:
25/VAlószínűleg így akar függőben ("éhesen") hagyni, vagyis felkelteni a figyelmed, bár tény hogy elég hülyén csinálja. Nem feltétlenül "rosszfiú", de tény hogy bánj vele óvatosan, mert ha nem azért csinálja, mert nem tudja hogy közeledjen, akkor viszont én kihasználás szagát érzem a levegőben terjedni.;) Csak óvatosan.
2013. máj. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Lehet hogy egyszerre több vasat tart a tűzben, és ha épp nincs más, akivel foglalkozzon, eszébe jutsz te is.
2013. máj. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ismerős a helyzet, ezek annyira sötétek. Én is egy évig odavoltam egy fiúért néha találkoztunk akkor rendes volt, amugy meg le se szart... Tudom hogy nehéz ha szerelmes vagy belé, de próbáld elfelejteni, én is ezt teszem:/
2013. jún. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 poiu válasza:
Ez mind lehet, de az sem kizárt, hogy szerelmes és képtelen normálisan viselkedni.
2013. jún. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"szerintetek mit gondoljak?"

Sok mindent.

2013. nov. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismeritek az SZJG-t? Gondoljatok Cortezre! Ugyanezt csinálta! Lehet, hogy lesz ebből még valami!
2015. máj. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!