Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiuk! Ti mennyit vagytok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti mennyit vagytok kepesek varni egy lanyra?

Figyelt kérdés
2015. máj. 27. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
mármint mire gondolsz? sexre már vártam 1 évet is :)
2015. máj. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Eddig a csúcs 10 év volt nekem. De ennyi idő alatt lányből nő lett fiúból meg... Na azt nem tudom mi.

Mondjuk szerintem nem vagyok normális. Valami ufo lehetek.

2015. máj. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen arra gondoltam h mennyit vagytok kepesek varni arra h a lany lefekudjon veletek :)
2015. máj. 27. 16:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Elnézést, akkor azt nem tudom, valahogy mindig attól függ, hogy... fogalmam sincs mitől. Azért túl sokáig nem jó várni, mert minek?

Ha ketten szeretik egymást, és nem gyerekek már akkor nincs abban semmi rossz/kivetnivaló.

Szerintem nincs erre konkrét időpont. Nyílván érezze úgy mindkét fél, hogy szeretné, és azzal az emberrel.

2015. máj. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sosem fogalmazódott meg bennem, hogy "n+1 napot még várok, aztán ha akkor sem fekszik le velem, akkor lépek."


Megismerkedsz valakivel, folyamatosan nyitott vagy felé, figyeled minden rezzenését és ha első (második, harmadik, sokadik) benyomásra arra érdemesnek találod, akkor észre sem veszed, hogy egyszer csak megtörténik.


Persze elképzelhető, hogy "skalpvadász" karjaiba omlasz, de ez bármikor megtörténhet. Ez ellen csak az élettapasztalat nyújthat majd némi védelmet.


Tinikorban érdemes várni kicsit, ott sokkal jobban érvényesül a csürheszellem, azaz hamarabb lehetsz valaki falán egy rovátka, mint érettebb korban.


(persze ha brutális kannáid vannak, akkor ettől soha nem fog kímélni az élet. ;)

2015. máj. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szabó Simon válasza:

Attól függ, hogy milyen a kapcsolatod az ifjú hölggyel. Például amikor megismertem egy gyönyörű leánykát, aki 16 éves volt, akár hiszed, akár nem, rögtön kölcsönösen egymásba szerettünk. Én már 20 elmúltam, és igen rendesen tyukáztam 16 éves korom óta, sőtt akkor is volt egy állandó szexpartnerem, ezért laza próbélkozások után tiszteletben tartottam a szüzességét, amivel hárm év után a nászéjszakánkon ajándékozott meg. Bár azt hiszem a mi esetünk egyedinek számít.

Szóval a kapcsolatotok minősége befolyásolhatja a várakozási időt.

2015. máj. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha szeretem, akkor éveket is várnék.
2015. máj. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!