Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mitcsináljak hogy komolyabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsináljak hogy komolyabb legyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

16 évesek vagyunk mind ketten. már nem egyszer se nem kétszer a barátnőm azt mondta rám gyerekes vagyok, gyerek eszem van. nem esik jol...


Aki tapasztalt segitsen már! mitcsináljak hogy komolyabb legyen, vagy hogy lássa, hogy komolyabb lettem??


hát ha mondja hogy gyerek eszem van akkor biztos ugy van..


tippek? akinek komolyabb kapcsolata van, aki tapasztalt mondjon már valamit.


köszönöm



2015. máj. 27. 20:19
 1/1 anonim válasza:

Milyen szituációkban mondja ezt? :)

szerintem az én barátom is gyerekes de semmi gond nincs ezzel pedig ő 18. Mondom neki én is de semmi rossz szándék nincs benne :)

2015. máj. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!