Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Égőnek számít a mai társadalom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Égőnek számít a mai társadalomban ha 17 évesen még sosem volt barátnőm és nem is igazán kerültem kapcsolatba nőkkel?

Figyelt kérdés
Átlagos srác vagyok, nem vagyok UFO, stb. Csak szexuálisan érdekelnek a nők, egy ilyen lelkizős kapcsolatot én nem bírnék ki, ettől a "járástól" meg röhögnöm kell, de komolyan. Én nem tudok kézen fogva sétálgatni meg ilyenek. Csajokkal nem tudok semmi értelmesről dumálni, csak a haverokkal szoktam beszélni, de akkor is inkább a gyúrás, box, kocsik meg gépezés a téma. Gondolom szélsőségesnek számítok, a csajok ahogy észreveszem félnek tőlem, nem mernek közeledni, én meg nem nem közeledek, mert lusta vagyok. Iskolatársakkal sosem szerettem kezdeményezni. Az utcán meg kevés csajt látok aki szabad és nem 13 éves meg tetszik nekem.

2015. máj. 27. 15:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz, azzal hogy más mit mond, szard le őket!

majmokat.

Éld az életedet, ahogy tudod. Még rá érsz a nőkkel.

Ameddig nincs nő, addig élj a hobbidnak.

2015. máj. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ahogy te kérdezted ,,a mai TÁRSADALOMBAN'' igen, ,,égőnek számít''.
2015. máj. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Valahogy sejtettem. :)
2015. máj. 27. 15:20
 4/13 anonim ***** válasza:

Ezerszer jobban értékelek egy ilyen srácot valamilyen szinten.

Az, hogy csak szexuálisan tudsz kapcsolatot elképzelni, az azt jelenti, hogy még nem vagy érett komolyabbra. De ez természetesen még változik.

Ezért is nem értem a 15 évesen kialakuló "kapcsolatokat" ...ők sem érettek ám jobban...csak ki többet, ki kevesebbet tesz meg a szexért.

Ne érdekeljen, hogy mit gondolnak az emberek rólad. Te jobban fogsz járni.

16/L

2015. máj. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele, hogy ha majd eljön az ideje, akkor kialakul a dolog. Eddig nem nagyon találkoztam olyan hasonló korú lánnyal aki magával tudott volna ragadni érzelmileg. Testileg is inkább az idősebb nők vonzanak.
2015. máj. 27. 15:31
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerűen csak nem kell erőltetni. De véleményem szerint, ha megfelelő helyen keresnéd biztos nem csak idétlen lányokkal találkoznál:D
2015. máj. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem tartom őket idétlennek, csak nem ugyanazon a hullámhosszon mozgunk velük és ennyi. Meg a másik gond, hogy ha nem látom egy nőn, hogy "vad", akkor az annyira nem vonz. Megismerem a tüzet a szemükben, szeretem ha egy csajnak szép, vad, szinte égetően dögös pillantása van. Akkor tudom, hogy ott meglenne a szikra. De ilyen ritkán van. Konkrétan csak egyszer volt ilyen különleges érzés, de ez már elmúlt, nem vonzódom az illetőhöz.
2015. máj. 27. 15:55
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért mi történt? Mért múlt el?
2015. máj. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján nem is baj, mivel gyerek vagy még.

Gyúrás, box, kocsik, gépezés. Ennyi elég is az összképhez.

2015. máj. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Ne foglalkozz a társadalommal, mert az így is elég rossz irányba halad. Én most leszek 18 és még csak szerelmes se voltam soha. Ez nem "égő". Mindenkinek megvan valahol a partnere, valaki korán, mások később találnak rá. Ennyi az egész.
2015. máj. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!