Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek manapság hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek manapság hogyan zajlik egy párkapcsolat kialakulása?

Figyelt kérdés
Megismerünk egy lányt. Mennyi idő az ami normálisnak mondtható egy ismerkedésre? Mik azok a dolgok amiknek megkell történni ezalatt és mik azok amiket hanyagolni kell? Normális dolog az ha egy lány azt mondja, hogy ő nem akar belerohanni hanem előtte pár hétig jobban megismerni?
2015. jún. 1. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Megtetszik egy lány bárhol. A buszon, az utcán, a suliban, a boltban, buliban stb-stb. Odamegyek hozzá beszélgetni. Kiderítem 10 perc-1 óra alatt hogy én is bejövök-e neki. Ha igen akkor elkérem a telefonszámát és később randizni hívom. Ha eljön a randira akkor előbb sétálunk egyet aztán beülünk valahova meginni egy-két pohár bort.

Valamikor az első-második randin csókolózunk és az első randihoz képest 5-15 nappal vagy 2-5 randi után lefekszünk. Aztán abból lehet párkapcsolat vagy szexkapcsolat is.


Ideális esetben így zajlik minden. Persze ehhez sokat kell próbálkozni azért. Az utóbbi a évben 7 lánnyal szexeltem, mert most nem akarok tartós kapcsolatot.


Ha egy lány bármikor hezitál (amit te is mondtál hogy "jajj most még hetekig-hónapokig ismerkedni akarok") az azt jelenti hogy nem akar téged igazán és csak az idődet húzod vele.


22/F

2015. jún. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Tökéletesen leírta az 1-es. :)

20/ N

2015. jún. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Volt egy kapcsolata előttem, amiben eléggé rosszul bánt vele a srác, meg még elég friss a szakításuk. Talán ezért.
2015. jún. 1. 13:46
 4/4 A kérdező kommentje:
Illetve én is néhány napja zártam le a sajátomat. Talán ez is közre játszik.
2015. jún. 1. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!