Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Létezik olyan pasi akinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan pasi akinek nincs szüksége szabad térre?

Figyelt kérdés

Persze mindenkinek lehet dolga ezt elismerem, de van olyan pasi aki ha ráér akkor legszívesebben minden percbe a barátnőjével lenne?, aki ha azt mondja hogy van egy kis dolga és majd jön akkor nem késő este hív fel hogy bocsi haverokkal is elmentünk valahova? Aki ha tudja hogy a barátnője vár rá akkor inkább hozzá megy minthogy bármi mást csináljon. Tudom hogy ez már a beteges kategória, de én ilyen vagyok és úgy érzem soha senki sem fog annyira szeretni mint amennyire én őt. :S

20/L


2015. jún. 3. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Létezik, aki igazán szereti a másikat, annál ez alap dolog, én úgy gondolom.

De hogy konkrét választ adjak, igen, én ilyen vagoyk például

2015. jún. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem beteges dolog hanem teljesen normális.


Ha szeretem a páromat ő a legelső és mindenki más utána következik.

2015. jún. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 opened paradise ***** válasza:

Hát...állítólag én ilyen vagyok.

Amikor más azt mondja,hogy ettől "megfojtva" érezné magát,én azt pont élvezem.

Érzem,hogy "kellek".

2015. jún. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!