Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nincs okom féltékenykedni és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs okom féltékenykedni és félni?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 3 hónapja vagyunk együtt,tegnap bevallotta nekem hogy tetszik neki egy másik fiú, (magasabb,erősebb nálam,sokkal) és szegény be is könnyezett,éreztem hogy sajnálja meg minden. Volt is egy kis probléma,ez már nem igazán publikus szóval ezt nem osztanám meg

Van okom féltékenykedni? Egyébként le is cukizta előttem és aranyos szerinte,rám pedig már alig mondja ezeket a szavakat

De szeret,és én is szeretem,nagyon

Mit tegyek?


2015. jún. 11. 14:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát az h 3hónap után más srác is tetszik neki komolyan nem normális dolog...meg az h neked fényezi a srácot...
2015. jún. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!