Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom bemutatott a gyereke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom bemutatott a gyerekeinek. Ez mit jelenthet? 19L

Figyelt kérdés
19 éves vagyok a barátom 40. A gyerekei 10 évesek. Már fél éve együtt vagyunk és mindíg nagyon vigyáztunk hogy ne vegyenek tudomást a kapcsolatunkról a gyerekek. Viszont egyik a barátom azt mondta hogy szeretné ha megismerném őket mert jól esne neki ha jóban lennék velük. Elkezdtem nekik németet tanítani és ő így tanárként mutatott be. Szerintetek azért mutatott be mert fontos vagyok neki és komolyan gondolja velem vagy valami más oka volt rá...?

2015. aug. 14. 19:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
65%

Annyira nem értem, hogy miért kell emiatt beszólogatni tök ismeretlen embereknek! Ettől jobb lesz?! Mert én nem gondolnám. Az ő életük, hadd döntsék már el ők, hogy mit kezdenek vele. Ha együtt vannak, legyenek, ha ők így boldogok, akkor legyenek!!!

Én emiatt egyik félt sem nézem le, nem is ismerem őket.



No de a kérdésre válaszolva.....

Most ha azért akarta volna, hogy tanuljanak normálisan németül, akkor gondolom keresett volna egy rendes némettanárt. Szóval valószínű, hogy tényleg szeretné, ha jóban lennél velük, csak a nagy korkülönbség végett gondolom óvatosan próbál Téged "adagolni" nekik, szeretné, hogy egyelőre csak ismerjenek meg valamelyest, kedveljenek meg, legyetek jóban, stb., aztán majd idővel jöhet a többi. Úgyhogy lehetséges, hogy tényleg komolyan gondolja. De azért konkrétabb és biztosabb válaszhoz még pár "adat" jól jönne.

2015. aug. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Én a legjobbakat remélem és igyekszem jól kijönni a kicsikkel. És azokat is megértem akik soknak találják ezt a korkülönbséget, mert valószínüleg tényleg nem ez a természetes. De azokat akik csak ilyen bunkó hozzászólásokat tudnak írni a legnagyobb tisztelettel megkérem hogy legközelebb inkább tartsák meg a véleményüket... :)
2015. aug. 16. 11:16
 13/13 anonim válasza:
Hú! Csak én nem értem? Azt mondta a két tízévesnek, hogy gyerekek, bemutatom a tanárnénit, aki németet fog nektek tanítani? Ez így elég gáz....
2015. aug. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!